Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most miért vannak rám ennyire...

Most miért vannak rám ennyire kiakadva az osztálytársaim csak azért, mert nem örültem, hogy nyert a magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Ezek tiszta kattantak. Valaki beküldött egy képet az osztály csopiba, hogy 2:1-re bajnok magyarország. Én meg rakok rá egy szomorú reactot.

4 év alatt több száz milliárd Ft ból sikerült egy góllal többet lőni? Gratulálok.


És? ki a f*szomat érdekel? Van normális életem, amiben nem szerepel a foci. Teljesen más érdekel, telibeszarom, hogy egy alapból gyenge csapat épp most picit jobb lett valakinél.

Miért kell ennyire túlreagálni? Egész éjjel csak én kaptam, hogy milyen álmagyar vagyok. Nana! Azért ez túlzás. Ha nem istenítem ezt a rettenetes "focinak" nevezett dolgot akkor nem vagyok magyar.


Ha marika néni szarul főz hiába kap zepter edényeket, attól még szar ami benne van. Kb ez a magyar foci. Ezt nekem szeretni kéne? Inkább szégyellem!!!!


2020. nov. 13. 08:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom alapból sem annyira bírnak. (Ezzel az okoskodó magatartással talán elgondolkodhatnál, hogy miért)
2020. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
6: Hát rosszul látod. Én most csak a stadionokat számoltam bele. Ennél sokkal sokkal több amit belefektettek egy ilyen gyenge teljesítményű csapatba.
2020. nov. 13. 08:23
 13/45 A kérdező kommentje:

11: Gondolhattam volna. aki értelmes vitát akar indítani az már okoskodó, gondolom azért, mert nem tudnak becsatlakozni.

Hozzáteszem ezek azok a szurkolók akik verik az ellenfél szurkolóit.

Én vagyok a hülye, hogy lealacsonyodok hozzájuk.

2020. nov. 13. 08:24
 14/45 A kérdező kommentje:
Jólvan, szerintem még menj vissza aludni :D Majd ha lesz valami teljesítmény nem szégyellem a magyar focit.
2020. nov. 13. 08:27
 15/45 anonim ***** válasza:
74%

Én is hasonlóan gondolkodok a fociról, sőt olyanokat is csináltam anno, mint most te.


Ez akkor és most is:


Figyelemfelhívás, a többiek inzultálása.


Nyilván azért küldték be,mert örültek neki, te láttad a többiek reakcióját.


Az itten kérdésedből és válaszaidból is látszik, hogy nem vagy rendben, frusztrált vagy. Valszeg az osztályoddal is bajod van.


Mondd el valakinek, hogy mi a baj, beszélj róla, de ha nem bírsz az osztályodban meg lenni, nem feltétlen a te hibád, de ne add meg nekik a lehetőséget, hogy fogást adsz magadon nekik.

2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon nem az :/ Rengetegszer volt, hogy beküldtek valami cigány rapper borítófotóját és volt rajta dühítő, nevetős, szívecskés, szomorú react is mégsem hisztiztek miatta.

Reggel megpróbáltam velük kommunikálni, de ők ott maradtak a caps lockos idős néni szintjén.

2020. nov. 13. 08:32
 17/45 anonim ***** válasza:
35%
A "magyar" LABDARÚGkapálÁS 20 forintot nem ér, - nem is tudom, mi a fenéért ölnek bele emberek bármilyen támogatást! A tömegesen épülő stadionoknak csak annyi a hosszútávú haszna, hogy lesz számos hely, ahol a legközelebbi polgárháborúban össze fogják tudni terelni az embereket, de gazdájuk már akkorra sem lesz - vélhetően, - mert apránként, de a most befektetőknek és jogutódjaiknak hellyel-közzel megjön az esze, - belátja, hogy ami itt folyik, az minden, csak nem labdarúgás. Sokszor, sok helyen, sokféleképpen, számos, jegyzett ember megfogalmazta már, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Sajnos sok ember nem érett még meg arra, hogy ki merje mondani: a magyar ember - a legalapvetőbb mentális beállítottságai miatt - egyszerűen alkalmatlan arra, hogy világszínvonalon művelje a labdarúgást. Arra pedig nem tudok a legjobb indulattal sem magyar - és főleg NEMZETI (!) - labdarúgásként tekinteni, mint amikor két MAGYAR csapat egymásnak feszül valami szántóföldön és lényegében egy-egy távolabbi ország válogatottjait láthatjuk a pályán. Volt idő, amikor komikus volt az egész, - csak a szemléltetés kedvéért: amikor a Dunántúl egyik csapatát láttuk a pályán, lényegében a szerb B válogatottat nézhettük. Amikor az egyik pesti csapat, akkor "Kamerun" válogatottját, amikor egy másikat, akkor "Ghána" válogatottja feszült egy n-nedik csapatnak. Ha valaki megmondja nekem, hogy ebben mi a NEMZETI MAGYAR futball, "Nyer egy hangszórót," - mint azt a 70-es években lehetett a Vágó István műsorában! Az meg már végképp mindennek a teteje, hogy a világ legjobb játékosait menetrend szerint összevásárolgató csapatok a valamire való labdarúgókat kivásárolják és elviszik Magyarországról, - esély nincs arra, hogy itt valaha is kialakuljon egy figyelmet felkeltő minőségű labdarúgás! Ezeknek fényében tényleg nincs mit ünnepelni azon, hogy T idő távlatában nem kapunk ki egy amazonasi esőerdő mélyén eldugott, kihaló félben lévő indián törzs D válogatottjától! Nevetséges ez az egész!
2020. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
15: attől fogva nem is fogok. Eddig teljesen jól megvoltam, sőt rengeteg haver van köztük, eddig normális megértés volt, normálisan tudtunk vitatkozni, csapatban dolgozni. De a foci. Most derült ki, hogy milyenek igazából.
2020. nov. 13. 08:34
 19/45 A kérdező kommentje:
17: Ezért nem is ünneplek. Ott van az interjú. meg kell nézni: nagyon szerencsésen alakult az a plusz egy gólos fölény. SZERENCSE! NEM tehetség!
2020. nov. 13. 08:36
 20/45 anonim ***** válasza:
93%
Magasról tojok a focira. De tudom, hogy a foci mindenkit érdekel ebben az országban, és ha egy akármilyen magyar csapat elér valami eredményt egy akármilyen versenyen, annak örülök. Ha meg annyira nem érdekel, hogy még örülni sem tudok neki, akkor nem hergelem fel a többséget azzal, hogy benyomok egy sírós arcot rá. Ember, durván passzív agresszív vagy, oszt még te csodálkozol... o.O
2020. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!