Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most miért vannak rám ennyire...

Most miért vannak rám ennyire kiakadva az osztálytársaim csak azért, mert nem örültem, hogy nyert a magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Ezek tiszta kattantak. Valaki beküldött egy képet az osztály csopiba, hogy 2:1-re bajnok magyarország. Én meg rakok rá egy szomorú reactot.

4 év alatt több száz milliárd Ft ból sikerült egy góllal többet lőni? Gratulálok.


És? ki a f*szomat érdekel? Van normális életem, amiben nem szerepel a foci. Teljesen más érdekel, telibeszarom, hogy egy alapból gyenge csapat épp most picit jobb lett valakinél.

Miért kell ennyire túlreagálni? Egész éjjel csak én kaptam, hogy milyen álmagyar vagyok. Nana! Azért ez túlzás. Ha nem istenítem ezt a rettenetes "focinak" nevezett dolgot akkor nem vagyok magyar.


Ha marika néni szarul főz hiába kap zepter edényeket, attól még szar ami benne van. Kb ez a magyar foci. Ezt nekem szeretni kéne? Inkább szégyellem!!!!


2020. nov. 13. 08:01
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
73%

“Nem tudok értékelni egy dolgozatot”


Te nagyon fordítva ülsz a lovon :D neked írni kell a dolgozatot, a tanár meg majd értékeli :D

Minden osztályban van egy ilyen kis okostojás, mint te, ha nálatok nincs, te vagy az :D

2020. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
56%
Most legalább lehet mondani, hogy látjátok, megéri, hogy műtét közben rád szakad a mennyezet, mert foci, foci, foci.
2020. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem érdekelne, akkor nem reagáltál volna rá semmit.
2020. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos Te is ,,megragadtál” azon a szinten, mint nagyon sok magyar. A foci itthon már nem olyan rossz, mint azt sokan gondolják. Hazánkban a labdarúgás az elmúlt években hatalmasat fejlődött. Nézzük csak meg, a legutóbbi öt szezon eredményeit:

2016- A magyar válogatott 44 év után kijut az Európa Bajnokságra

2017- A Videoton FC kiharcolja az Európa Liga részvételt

2018- A Ferencvárosi Torna Club szintén bejut az EL csoportkörbe

2020- A Ferencvárosi Torna Club a Bajnokok Ligája főtáblájára kerül

- A Magyar Labdarúgó Válogatott pedig újra kijut az EB-re

Ezeknek a fényében szerintem újragondolhatnád a magyar fociról alkotott véleményed! :) (Lehet elírtam pár évszámot :D)

2020. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

44


Ebben igazad van, de attól még a közpénz-stadionok helyzete nem változik, persze ehhez a játékosoknak semmi köze, nem őket kellene kollektívan szidni.

2020. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!