Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most miért vannak rám ennyire...

Most miért vannak rám ennyire kiakadva az osztálytársaim csak azért, mert nem örültem, hogy nyert a magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Ezek tiszta kattantak. Valaki beküldött egy képet az osztály csopiba, hogy 2:1-re bajnok magyarország. Én meg rakok rá egy szomorú reactot.

4 év alatt több száz milliárd Ft ból sikerült egy góllal többet lőni? Gratulálok.


És? ki a f*szomat érdekel? Van normális életem, amiben nem szerepel a foci. Teljesen más érdekel, telibeszarom, hogy egy alapból gyenge csapat épp most picit jobb lett valakinél.

Miért kell ennyire túlreagálni? Egész éjjel csak én kaptam, hogy milyen álmagyar vagyok. Nana! Azért ez túlzás. Ha nem istenítem ezt a rettenetes "focinak" nevezett dolgot akkor nem vagyok magyar.


Ha marika néni szarul főz hiába kap zepter edényeket, attól még szar ami benne van. Kb ez a magyar foci. Ezt nekem szeretni kéne? Inkább szégyellem!!!!


2020. nov. 13. 08:01
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

28. de nem vagyok az! Értsd meg kérlek! Ha számorma szomorú akkor szomorú!

Leírtam. A tippmixes ötös dolgozatot nem tudom értékelni.

Lehet erről vitát indítani. Ők döntöttek úgy, hogy foglalkoznak velem ahelyett, hogy aludnának.

2020. nov. 13. 08:51
 32/45 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, kedves embernek tűnsz. Ja, bocs, nem ide.
2020. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
30: ezt te is csak gondolod. Nem provokatív. hogy lenne? Akkor már minden provokatív ami épp ellenkező vélemény. Nagyonokos
2020. nov. 13. 08:52
 34/45 A kérdező kommentje:
Szerencse a bajnoki címhez nem elég. Ezt ők is tudják és ez bántja őket szerintem. Meg titeket is, és ezért nem tudjátok elfogadni, hogy van akinek valami nem tetszik és kifejezheti a nemtettszését.
2020. nov. 13. 08:55
 35/45 anonim ***** válasza:
62%

Ahelyett, hogy itt siránkozol, inkább próbálnál kompromisszumot kötni velük, hogy ez a véleményed. Látszik, hogy ez a kérdés provokáció, hogy neked legyen igazad.

Ilyen reakciónak én sem örültem volna abban a pillanatban, mert én is nagyon örültem, hogy kijutottak, mert megérdemelték.

2020. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

35: szerinted nem próbáltam? Már mondtam, nem alacsonyodok le a szintjükre.

Megpróbáltam velük kommunikálni, de kb állatok módjára viselkednek így hagytam őket.

2020. nov. 13. 08:59
 37/45 anonim ***** válasza:
Sorsukra kell hagyni őket! Morbid megközelítés, de ez egy kicsit hasonló egy halálesethez - abban a tekintetben, hogy amikor megtörténik, számos ember kiakad, magába zuhan, vigasztalhatatlannak tűnik,... De aztán az idő a rossz érzéseket emlékekké szelídíti. Elül a vihar idővel, - ehhez mindössze csak annyit kellene tenned, hogy nem táplálod a parazsat. -Ki lehet úgy sunnyogni egy ilyen helyzetből, hogy nem adsz igazat a másiknak, de nem csinálod tovább a feszültséget! A "monodrámák", - amikor az "igazát" megerősítendő, tolja valaki neked még az igét valamennyi időn keresztül elmaradnak, ha egyszerűen nem reagálsz rájuk semmit! "Neki(k) lesz IGAZA", - neked meg nyugtod! :D
2020. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
77%

Én megértem a kérdező szomorú arcos reakcióját, én se pártolom a magyar focit, (amúgy szeretek focizni).


Viszont ha témától függetlenül így beszélnél velem folyamatosan akkor elküldenélek a berregő maci fszára :D

2020. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
49%
Sportrajongókkal nem kell foglalkozni, még egy szmájli erejéig se. Kevés köztük az értelmes ember.
2020. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
46%
Borzasztó irritáló, koravén, pökhendi stílusod van.
2020. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!