Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most miért vannak rám ennyire...

Most miért vannak rám ennyire kiakadva az osztálytársaim csak azért, mert nem örültem, hogy nyert a magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Ezek tiszta kattantak. Valaki beküldött egy képet az osztály csopiba, hogy 2:1-re bajnok magyarország. Én meg rakok rá egy szomorú reactot.

4 év alatt több száz milliárd Ft ból sikerült egy góllal többet lőni? Gratulálok.


És? ki a f*szomat érdekel? Van normális életem, amiben nem szerepel a foci. Teljesen más érdekel, telibeszarom, hogy egy alapból gyenge csapat épp most picit jobb lett valakinél.

Miért kell ennyire túlreagálni? Egész éjjel csak én kaptam, hogy milyen álmagyar vagyok. Nana! Azért ez túlzás. Ha nem istenítem ezt a rettenetes "focinak" nevezett dolgot akkor nem vagyok magyar.


Ha marika néni szarul főz hiába kap zepter edényeket, attól még szar ami benne van. Kb ez a magyar foci. Ezt nekem szeretni kéne? Inkább szégyellem!!!!


2020. nov. 13. 08:01
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%

Jól van, hópehely, értjük hogy nem szereted. Nyugodj le.


Jogod van ehhez, és jogod van leírni, de számíts rá hogy a foci szerelmesei nem hagyják annyiban. Ha ezt nem tudod kezelni, akkor tartsd meg magadnak a véleményedet.


(Én sem szeretem a focit, és szerintem is irreálisan sok pénz megy bele, mégsem látsz a munkahelyem folyosóján vergődni)

2020. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
21: tudom kezelni, csak azt nem szeretem, ha nulla iqjú barmokként viselkednek. Látod mit művelnek minden egyes meccsen. veszít a csapatuk ezért elkezdik ölni egymást.
2020. nov. 13. 08:42
 23/45 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem véleménye simán lehet...a síros arcot is nyomhat ha akar, nincsen baj az eltérő véleménnyel ha normálisan van megfogalmazva.


Emiatt nem kéne kiközösíteni valakit.


Kérdező viszont az itteni kommentjeid tényleg elég passzív agresszívak, ennek nem tudhatjuk mi lehet a háttérsztorija, ha csak simán ez a focis facebook dolog idegesített fel akkor nem csak ez van a háttérben.

2020. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
20: az pont nem vagyok, ők rontottak nekem :) Ők nem bírják elviselni, ha a másiknak eltér a véleménye főleg akkor, ha jogos
2020. nov. 13. 08:44
 25/45 A kérdező kommentje:

23: az, hogy itt milyen stílusban írok nem feltétlen tükrözi azt ahogy velük beszélek.

De mint már többször leírtam az bánt, hogy nem tudok velük értelmesen vitatkozni.

2020. nov. 13. 08:45
 26/45 anonim ***** válasza:
68%
Igen, pontosan ez a passzív-agresszív magatartás, amit csinálsz. Én nem csinálok semmit, látjátok, ők acsarkodnak!!! Aha, csak éppen te olyan dolgot (nem) csinálsz, amitől felmegy mindenkinek az agyvize. És az látványosabb. De attól még te kezdted.
2020. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

23: És épp ezaz! ha normálisan van megfogalmazva. Leírtam nekik, hogy mi a véleményem, természetesen csak akkor amikor magukból kikelve pattogtak. Leírtam, hogy az utána való interjúkból azt következtetem, hogy csak szerencséjük volt, mivel ezt is mondták.


És számomra nem eredmény, ha például egy dolgozatban tippelgetve kap valaki ötöst.

2020. nov. 13. 08:47
 28/45 anonim ***** válasza:
77%

Ne akarj, vitatkozni felesleges, az osztálytársaid elvakultak és kicsit buták, te pedig passzív agresszív vagy.


Itt nem lesz érdemben vita, max veszekedés.


A legjobb ha nem kommentelsz többet, pár nap és elfelejtik.

2020. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
26: neeeem. nem érted. Megtehetem, mert leszarhatom, hogy a másik mit gondol. Ha ő ezt sértésnek veszi engem nem kell, hogy érdekeljen. Nem én kezdtem ugyanis egy vélemény szabad, ennyi erővel ha belőlem van több akkor mi is b*sszunk oda a másiknak, hogy te hülye mit kell neked itt a fociról beszélned. Az se lenne jogos.
2020. nov. 13. 08:49
 30/45 anonim ***** válasza:
32%

Szóval tettél este egy számukra provokatív szmájlit (amiről tudod hogy zavarja őket, ne tagadd) majd elmentél csicsikálni.


Addig ezek tudtak agyalni, hogy miért is tetted, és létrehozták a saját ilyen-olyan elméleteiket.


És te reggel végül megírtad nekik a véleményed

2020. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!