Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár most akkor tarthat...

Egy tanár most akkor tarthat órát bármikor vagy csak órarendi keretben? Mi van ha este nem vagyok hajlandó részt venni?

Figyelt kérdés

A tavaszi távoktatás lesújtó tapasztalata az volt hogy a tanárok összevissza tartottak órát. Ki mikor épp kedve tartotta reggel este amikor épp úri kedve tartotta.

Volt óra még este 8-9kor is.


Na ezt megszabályozta az iskola, írásban kiadták hogy a tanár az óráit kizárólag órarendi keretben tarthatja. Ha szerda 10-10.45h van óra, akkor és nem máskor.

Ezek után a tanár benyomja hogy az óra este 6-7 között. Mert ő akkor ér rá. Miközben órarend szerint délelőtt lenne.

Most akkor tarthat órát amikor tetszik neki vagy nem?

Mi van ha én este 6kor nem vagyok ott? Nem órarendi időpont, az reggel 8-8.45h lett volna.Amikor meg semmi se volt.


2020. nov. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy most abban az időpontban kell megtartani az órát, mint amikor az iskolában lenne az óra. Egyébként ezért a tanár simán beírhat egy órai munka egyest :/
2020. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, rosszul fogalmaztam. Akkor KELL megtartani az órát. Ha nem mész be és egyest ír be reklamálj, mást nem tehetsz :(
2020. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Reggel még tanárként vergődtél, hogy nem kapsz megfelelő eszközt az online tanításhoz. Nem unod még? De tényleg nem unod ezt ennyi év után sem?
2020. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Egyébként ezért a tanár simán beírhat egy órai munka egyest :/"


És melyik óra lenne az amelyiknek a munkájára én egyest kapok? A nemlétező óra munkájára? Mert este 6kor nekem nincs órám, így evidensen arra nem kaphatok semmit-hiszen óra sincs.

2020. nov. 13. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak iskolaidőben lehet órád.


Nálunk az összes óra a rendes órarend szerint van megtartva (még a faktok is). Így pénteken van hetedik órám is. Kőkeményen van szankcionálva a hiányzás plusz beadandók és az órai anyag pótlásának belinkelésével. Az osztálytársamnak vagy nem volt nete, vagy csak bekamuzta, de most hétfőig 15 plusz matekpéldát kell beküldenie.


A dolgozatokat (ma írtam) csak kameraképpel fogadják el. Aki nem akar vagy tud kameraképet adni az az eddig összegyűlt három jegyre lesz lezárva. Sajnos ezek nem a legjobbak, mert szeptemberben a tavalyi anyagból írtunk. Így most választhatok, hogy kameraképes dolgozatot írok, vagy kettes leszek matekból.

Mivel a tanárok többsége nálunk ezt az elvet követi, gyanítom, hogy tudatosan adtak nekünk a két hónap alatt három jegyet minden tárgyból.

2020. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!