Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folytassam ezt a tevékenységet...

Folytassam ezt a tevékenységet, vagy hagyjak fel vele?

Figyelt kérdés

Nos, az a problémám, hogy az osztálytársaim csak akkor keresik a társaságom ha valakin nevetni kell.

Elég perverz dolgokat szoktam mondani a tanárainkra, ezen nevetnek, és annyi , ezzel azonosítanak. Őszintén megmondom , unom mindig előadni nekik az öregasszonyokra és dagadtnőkre izguló élettelen kutyát. (Ezen néha én is szoktam nevetni, de unalmas) Miért adom ezt nekik? Nem akarok egyedül lenni az osztályban. Próbáltam már normális lenni, utóbbi évben az voltam, az osztályközöségben való elnyomáson kívül mást nem kaptam.



2020. nov. 14. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló dolog miatt basztam el gimis éveim.

Sose voltam az a nagy társasági ember de ugyanakkor egyedül se akartam 5 éven át maradni.

Viszont csak ártottam magamnak az egésszel mert mindenki félreismert a színészkedésem miatt és állandóan rajtam röhögtek illetve néhányan videókat osztogattak meg rólam ahogy előadok hülyeségből egy "testépítő tanácsadói interjút" meg hasonló ostobaságokat.

Akkor nagyon élveztem 0-ikos illetve 9-ikes fejjel de ma már tisztában vagyok vele, hogy mekkora ostobaságot tettem.

Most végzősként már mindenki "felnőtt" így nem foglalkoznak már velem de így is a legjobb.


Ami téged illet, nem tudom igazából hanyadikos vagy de ha nem tudsz senkivel normális kapcsolatot kialakítani úgy, hogy ahhoz ne kelljen magad megjátszani akkor inkább válaszd az egyedül létet. Sokkal jobb, minthogy humor tárgya legyél. Előbb utóbb úgyis találsz valakit aki a valódi önmagad miatt akar a barátod lenni és nem csak kihasznál.

Fogadd meg a saját érdekedben.

2020. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy osztottál meg saját tapasztalot. Alapból humoros lélek vagyok, de itt már rajtam nevetnek és nem velem. Tavaly előtt ki tudtam alakítani normális kapcsolatokat, de tavaly elfeledésbe mentem nekik. Egy pár ember van akivel beszélhetek, de ők is rajtam nevetnek ezáltal.

Meg mondjuk ha ez kiszivárg tanárokhoz, akkor én fogom meginni a levét.

2020. nov. 14. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lesd meg a Spongyabob: Mókustréfák c. részét ;)

Szóval jah, hagyd abba. Sok lesz egy idő után, és ahogy látom, saját magaddal sem vagy megelégedve érthető módon, mert ebben a pozícióban te vagy a "gonosz".

2020. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok. Van egy legjobb barátnőm, aki ilyen nagyon cuki és ártatlan volt, ezért mikor odaültem hozzá, úgy éreztem megrontottam. Kb mindig a szexről beszéltem neki, különböző fiúkról, ilyen még olyan szerelmi kapcsolatokról. Szegény úgy érezte, hogy én ilyen szuper mód felnőtt dominatrix vagyok egy 5 éves energiaszintjével és humorával, ezért egy idő után ilyen vihogós hülyékké váltunk, afféle külön blokká az osztályban.

Én már úgy 1-1,5 éve szeretnék más lenni, nem erről beszélni napi/heti szinten, de ő még itt tart, és nem merem neki megmondani, hogy ez nekem már nem tetszik. Szóval csak annyi, hogy nem vihogok, de ugyanúgy beszélek erről, ha ő kezdeményezi.

Egyébként emiatt 11.-ben eléggé unszimpatikusak lettünk sokaknak, de én mindig próbálok változtatni ezen. Ha valaki kérdést tesz fel nekem, próbálok a lehető legjobb tudásom szerint válaszolni, kedves lenni, az öltözőben/olyan órákon, ahol nincs ott a lány, beszélgetni más emberekkel is. Nem mondom, hogy hű, de jó társasági életem lenne, de megvagyok (rajta kívül 1 barátom van a suliból meg sok ember, akivel röviden tudok beszélni)

Szóval kitartás! Ha emiatt nem szeretnek, nem érdemelnek meg. Változni sosem késő.

2020. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!