Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki hallott arról hogy...

Valaki hallott arról hogy elvileg ma(nov.15-én) lesz a tv-ben egy bejelentes az alt. Sulisokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Marmint online oktatas es a szokasos. Illetve vajon lesz legalabb a 7-8 osztalyosoknak online suli?
2020. nov. 15. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam róla, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy hamarossan (heteken belül) lesz ilyen....Elvégre Ausztria a példa és ott már áttértek az általános sulisok is, ha jól tudom.
2020. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet mond, hogy konkret napon (ma vagy holnap, barmikor) lesz bejelentes, az hulye vagy hazudik. Senki nem tudja, es mivel nem tervszeru vedekezes folyik, ezert logikusan sem lehet elore jelezni.


Az viszont elkepzelheto, hogy valamikor a kozeljovoben (1-2 het?) lesz ilyen bejelentes, amikor hirtelen elerunk az egeszsegugy hatarahoz es hirtelen megint hoznak egy dontest.

2020. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!