Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amennyiben leérettségiztem...

Amennyiben leérettségiztem angolból, onnantól fogva ugyanúgy köteles vagyok belőle házi feladatokat küldeni és az órákon részt venni?

Figyelt kérdés

Tegnap érettségiztem angolból, még aznap este jött az üzenet a classroomba a tanártól, hogy "gratulál a jó eredményekhez de természetesen nem állunk meg, pénteken 3.-ban online órával folytatjuk, addig pedig itt van egy kis házi feladat".. Erre elküldött egy határidős házit.


Most én értem, hogy a tanárunk csak jót akar nekünk és nem szeretné ha ellaposodna minden tudás amit szereztünk a négy év alatt, és tényleg mindenn tisztelem az övé, hogy nem dobott el minket, de én örültem neki, hogy megszabadulok egy tantárgytól és végre tudok koncentrálni jobban a többi érettségi tantárgyamra. Erre még továbbra is házikat kell csinálni valamint órákra járni.

Ez mennyire jogos? Az érettségi megléte valóban nem ment fel a további angol órák alól? Ez máshol is így van?


Még egyszer hangsúlyozom, tényleg minden tiszteletem a tanáré mert mondhatta volna azt is, hogy mostmár le vagyunk szarva, helyette ő esélyt teremt nekünk további tudás mélyítésére de sajnos a szavából kivéve ez nem saját döntés alapú, hanem ő eldöntötte, hogy kötelezően tovább tanít minket. Én pedig mivel bioszból lemaradásba vagyok és emeltezni szeretnék év végén így egyértelmű, hogy inkább arra szeretném fordítani azt az időt hiszen az a tantárgy fogja legjobban befolyásolni a továbbtanulásomat.



2020. nov. 25. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"A sikeres érettségivel lezártad a középiskolai angoltanulást."

Sőt, igaziból már a sikeres osztályozóvizsgával lezárta. Érettségire jelentkezni nem kötelező.

2020. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok:

"A sikeres érettségivel lezártad a középiskolai angoltanulást."


"Sőt, igaziból már a sikeres osztályozóvizsgával lezárta. Érettségire jelentkezni nem kötelező."

Igen, igazad van. A lényeg, hogy sehogyan sem kötelező órára járnia.

2020. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
36%
Igen, egyre többet várnak el tőled mert tudják,hogy többre is képes vagy!
2020. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!