Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sulit kell váltanom, mi lesz...

Sulit kell váltanom, mi lesz ha nem tudok billeszkedni?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömmel való konfliktusok miatt iskolát kell váltanom. kicsit érdekes a kinézetem, mármint inkább úgy mondanám, hogy nem épp hétköznapi az öltözködési stílusom. 10. osztályba csatlakoznék be elvileg egy két hónapon belül. Egész nyitott személyiségnek tartom magam és beszélgetni is tudok bárkivel, ha nagyon muszáj, viszont ennek ellenére félek, hogy egy már összeszokott osztályba megyek rááadásul egy idegen városba. mit csináljak, hogy ne féljek annyira a változástól? mi lesz, hogyha az itteni barátaim elfelejtik a létezésem?

2020. nov. 27. 13:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem ha a személyiséged jó, akkor nagyon gyorsan. Én nem az ember öltözködési stílusát nézem, mert a ruhája az csak a felszín. Ha egyébként értelmes és érdekes (a jó értelemben) vagy, márpedig én ezt vettem ki az eddig leírtaidból, akkor semmi gond nem lesz a beilleszkedéssel. Nekem is sikerült, pedig én nálad sokkal jobban különbözöm a többiektől.
2020. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!