Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes abbahagynom az egyetemet?

Érdemes abbahagynom az egyetemet?

Figyelt kérdés
5. féléves infós szakon vagyok. Ma írtam egy ZH dolgozatot egyetem egy tantárgyból. Egy tök alap tárgyból. Erre épülnek más tárgyak is. Tavaly megbuktam belőle (3. félévben) és emiatt most csúszok, 7 helyett 9 félévet kell itt töltenem. Vagyis gondoltam... Most megint megbuktam belőle, mert a mai dolgozaton megbuktam (tudom, mert a feléig se jutottam el a dolgozatnak és azt is teljesen hibásan csináltam). A javító dolgozat milliószor nehezebb, mint ez, és ahhoz se kép se hang, nem tudok arra tanulni. Online van az egész, de nem találok segítőt, mert aki tudna segíteni, az nem ér rá iskolaidőben, hogy együtt csináljam vele, vagy esetleg megcsinálja nekem. És mivel megint bukok, ezért a megnőtt 9 helyett 11-re nőtt a féléveim száma. Nekem semmi erőm nincs ehhez, már hánytam ma többször is az idegtől. Érdemes itthagynom az egészet?

2020. dec. 2. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen tárgyról van szó?

Érdekel egyébkémt az infón belül valamilyen terület?

Mennyit tanulsz egy nap az egyetemre?

Mennyire érzed nehéznek a programozást?

Érdekel ezen kívül más egyetemi szak?

2020. dec. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Eleve 5 felévből lett 11

Fogadd el hogy nem neked valo ez a szak/az egyetem es kezdj valamit magaddal.

2020. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lefizettem egy tanárt, de vele is sikerült megbukni. Most vacilálok, hogy mi legyen. 2 év csúszás vagy pedig otthagyom és elmegyek dolgozni, mert az egyetem nem nekem való :(
2020. dec. 8. 12:09
 14/14 anonim ***** válasza:

11 félév nagyon sok, konkrétan én 2 szakot végeztem (2 bsc) és a kettő együtt tett ki 13 félévet. Ahhoz képest, neked már 11, de figyelj:

mi rá a garancia, hogy majd a szakdolgozattól nem fogsz hányni, vagy az államvizsgától? Ha arra pályázol, hogy úgyis átrugdosnak 2-essel, attól még megbukhatsz ott is.

2020. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!