Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak mégis mi köze...

Egy tanárnak mégis mi köze van egy diák személyes holmijaihoz?

Figyelt kérdés

Még ebben az évben volt, hogy hazaküldött egy tanár. Tényleg! HAZAKÜLDÖTT!!


Hogy miért? mert a telefonomon bugyi volt.

Kajak! Lehet kapni egy ilyen gumibugyit, amit felrakhatsz a telefonodra. és amikor rádugod töltőre, akkor odébb kell húzni, mint az igazi bugyit.

Ahogy ezt meglátta förtelmes ordítozásba kezdett és hazaküldött.


Hát szerintem cuki. És az osztály lány tagjai szerint is.

Azon a napon még 3 másik tanár látta, akik NŐK voltak. Az első ilyen nevetősen mondtam, hogy "ahhhhjj." A második látta és eksü örült neki! tetszett neki.

A harmadik meg ugynolyan mint az első. Egy icipici düh sem volt benne. hülyeségnek tartotta, de elfogadta, hogy áhh. fiatalság bolondság.

De ez a negyedik. Hát ez valami katasztrófa. Úgy ordított, hogy még én éreztem magam kellemetlenül így mindenki előtt.


ez 11. osztályban történt.


2020. júl. 13. 19:44
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Az első és utolsó tanár reakciója: mint amikor mondasz valakinek egy fárasztó viccet. nem nevet, de leesik neki és az arcán látszik a vicc lényege :D
2020. júl. 13. 19:45
 2/35 anonim ***** válasza:
59%

kínos, gyerekes.


Az utolsó tanárt pedig triggerelte hogy szexuális vicc van elöl, nyilván elvonja a figyelmet, nem oda való, stb.


A történetben szerintem te vagy az idióta, de persze nézőpont kérdése.

2020. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%
Szegeny boomer... :( En rohogtem volna... :D (tanari, negyed ev)
2020. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Na és ha gyerekes? barátnőmnek meg 2. osztály óta meg van az a sok kis hegyből álló tolla, amiből ha egyet elvesztettél akkor dobhattad ki. Én imádja.


Dehogy vonja el a figyelmet. ez nem óvoda, hogy egész nap azt bsztassam. Elővettem a telefononm tölteni. És? Le van némítva, minden tanár megengedi, hogy óra közben tölthessük. Ez természetes.


Szerintem meg az ilyen tanár a nem ide való. Ez is nézőpont kérdése.

2020. júl. 13. 19:56
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
Mutatsz róla képet? (Nem a tanárról, a bugyiról) Csak mert nem igazán tudom elképzelni...
2020. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
2020. júl. 13. 19:59
 7/35 A kérdező kommentje:

Ennyi az egész. barátnőmtől kaptam, megtisztelem azzal, hogy rajta van a telefonomon. A kutyát sem érdekli, 99%-ban észre sem lehet venni. Ezen ennyire kiakadni.


De bezzeg a náci gyereket le sem szrja. akinek horogkeresztes háttérkép van a telefonján pl. Azt is látja, de az oké.

2020. júl. 13. 20:00
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez elég undorító.
2020. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

konkrétan ez van meg. fehér telefon (iphone 8) és ez a fehér bugyi eprekkel.

Mondom. észre sem veszed, ha nem ezt keresed direkt.


De amúgy tudhattam volna én hülye...

Ez az a tanár aki nem bírja elviselni, ha diákok akár csak puszit adnak egymásnak.

2020. júl. 13. 20:03
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Ja hát ilyet még nem láttam:D Ez tényleg nagyon hülyén néz ki, meg nem is jó semmire, de szerintem ez a te bajod:D Idegbeteg ez a tanár, ráadásul ha jól értem, nem te mutogattak neki, hanem ő látta meg, elég pofátlan, hogy belekötött-.-
2020. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!