Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy barátkozzak össze az...

Hogy barátkozzak össze az osztályból egy adott emberrel akivel szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez már idén a masodik éve hogy iskolát váltottam,bár az osztályba egesz jól beilleszkedtem különösebb barátaim nem lettek.Ez valószínűleg az én hibám is,mert egy csendes típus vagyok,de akik megismernek rá jönnek hogy nem..azért szeretnék egy barátnőt az osztályba,mert a legjobb barátnőm az évfolyamtársam és neki is ott az osztályban egy barátnője és én sokszor féltekenykedem,ami már engem is zavar ezért keresnék magamnak még egy barátnőt akivel csak simán elvagyok az osztáyban meg ilyesmi...van egy lány akivel mondahtni jóba vagyok,de mivel ő az egész osztállyal szinte jóba van ezért én nem beszélek vele sokat...van 2 lány akivel szívesen jóba lennek viszont az egyikre ráírtam messengeren (tudom hogy ez egy nagy hulyeseg,de mint mondtam nagyon felos vagyok) hogy leszünk-e baratok azt mondta persze lehetunk,de ma meg nem beszeltunk szinte semmit mert o sem nyitott felem kulonosebben,en meg alig mertem megszólalni,viszont az a lány egy kicsit mostanában rossz és hát már benne volt jó pár ügyben,viszont nekem szimpatikus,csak bunko ezert felek hogy velem is bunkozna


Illetve van egy masik lany akivel szivesen joba lennek..o egy kicsit visszafogottabb es mivel o is roplabdazik ezert altalaban ha paros feladat vagy ilyesmi van akkor egyutt szoktunk lenni,de azon kivul nem beszelek szinte vele sem,pedig o is szimpatikus csak az a "baj"hogy nagyon kulonbozo szemelyisegunk van,de attol o meg szimpatikus,azt hallottam o is bir engem meg mar mondta is megsem nagyon lett semmi


Hat igen ennyi.. tippek hogyan próbáljak meg beszelgetni velük,vagy mit mondjak és egyaltalan hogy merjek batorsagot venni odamenni?

Tippeket koszonom!



2020. dec. 7. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Tegyél a székére szöget, a padjába önts vizet.

Imádni fog

2020. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csípj bele hátul
2020. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!