Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki a kedvenc tanárotok?

Ki a kedvenc tanárotok?

Figyelt kérdés
Szavazzál,vagy írd meg,hogy ki a kedven tanárod,(ha nincs benne a szavazólistába akkor írj).

2020. dec. 18. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Osztályfőnök.
Napközis.
Néptánc:
Magyar.
Matek
Nyelvtan.
Tesi.
Ének.
Technika,Rajz.
Angol
47 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Angol, olasz, történelem és magyar (irodalom & nyelvtan & osztályfőnök). Szerencsémre szinte az összes tanárom nagyon jófej és jó a szakmájában, de a fentiek segítettek nekem a legtöbbet.
2020. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Az osztályfőnököm, aki egyben a matekos is. Még a fizikást is szeretem.
2020. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik szaktanárom. PLC-t, elektronikus áramkörök elméletet és gyakorlatot tanít nekünk.
2020. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Általános iskolában az angoltanárom.

Középiskolában nem igazán volt. Talán a történelem éa egyven franciatanárunk, habár ő szerintem engem annyira nem kedvelt...

Most egyetemen szinte mindegyik tanáromat kedvelem, ebben a félévben mindenkit nagyon bírok, kedvesek, segítőkészek, a helyzetre tekintettel vannak, könnyítenek a vizsgákon, ahol tudnak. :)

2020. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát így összességében nehéz lenne választani, ezért én is lebontom.


Általánosban a fizikatanárom volt a kedvencem. Elég szórakozott, de kedves ember volt. Nagyon jól tudott tanítani.


Középsuliban volt több kedvencem is, mint a tesitanár, vagy a töritanár, de az osztályfőnököm volt számomra a legkedvesebb. Kicsit gyorsabban tanított a kelletténél (emiatt nem lehetett mindenkinek esélye totálisan megérteni az anyagokat), de nagyon jól. Vele nagyon családias volt az osztályban töltött mindennapok.


Egyetemen (most vagyok elsőéves) eddig a jogtanárom a kedvencem, de szerintem az is marad. Mind emberként, mint tanárként totálisan fel lehet nézni rá. Érdekesebben és jobban még senkit sem láttam tanítani, mint őt. És a diákokkal is maximálisan ki tud jönni. Kedvelem azt az embert.

2020. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Az általános iskolai magyartanárom az abszolút kedvenc, utána az utolsó gimis töritanárom.

A magyartanár azért, mert nem pofira osztályzott, rendesen megdolgoztatott minket, érdekesek voltak az órái, és nagyon szerettem vele műveket elemezni. Nagyon sok mindent megtanított nekem és megszerettette velem a tárgyait, idősebb hölgy, de nem látszik rajta, mind emberként, mind tanárként nagyon szerettem. Bár néha soknak éreztünk az anyagot és magasabb elvárásai voltak, felém is többek közt, tényleg sokat köszönhetek neki, mert ha nem kaptam volna annyi tudást tőle, nem tudom mi lett volna velem gimiben magyarokon.. (általánoshoz képest nem igazán csináltunk semmit)

A töri tanár pedig, mert végtelenül kedves és hatalmas tudása van. Nagyon mosolygós, végtelenül barátságos és emberséges hölgy. Búcsúzáson is annyira közvetlen volt és élmény volt vele beszélgetni. Nagyon örültünk, hogy érettségi előtt őt kaptuk tanárnak, mert tipikusan olyan tanár, akiről csak jókat lehetett hallani. Mindig mesélt, érdekességekkel megtoldva, videókat is néztünk és sok szorgalmit kaptunk. Az anyaghoz mindig írt kérdéseket, így könnyebb volt őket feldolgozni. Meg sok tippet kaptunk tőle érettségihez.

2020. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Marcsi néni
2020. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
nekem a biosztanárom a kedvenc, a matek közeli második
2020. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

1.-8.:

Történelem/kisebbségtörténelem/vallás/állampolgári ismeretek

5.-től osztályfőnököm is volt.


9.-12.:

Emberileg a legnormálisabb tanárom a fizika volt, csak cseszett nehéz tárgyat tanított. Az osztály háromnegyede 2-esre állt mindig, de azt legalább stabilan tartottuk. :D

2020. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
a jani bácsi, laza és ritkán ad házit
2020. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!