Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diáktársaim! Nektek van,...

Diáktársaim! Nektek van, illetve volt kedvenc tanárotok? Ha igen, miért? És elmondtátok Neki/k hogy mennyire nagyra becsülitek Őt?

Figyelt kérdés

Szerencsére a mi iskolánkban inkább jó tanárok vannak, mint rosszak/bunkók. Pár tanárral szoktunk óra után is beszélni, és nagyon kedves, humoros emberek. Már azon is gondolkodtam hogy veszek nekik karácsonyra valamit, de ezt még egyelőre nem :D

Nálatok hogy van ez?



2017. dec. 14. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rengeteg borzalmas pedagógus között találok valakit, aki tényleg szívből tanít, kedvet tud ébreszteni a diákokban, felkelti az érdeklődésüket, amellett nem tudok szó nélkül elmenni. Nekem is volt már ilyen tanárom, akit nagyon szerettem/becsültem/csodáltam. Mi is nagyon jó kapcsolatban állunk egymással.
2017. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt egy középsuliban, egy nő. Tudta is, hogy csípem, és sokszor kerestem a társaságát. Tudta, hogy elég gáz volt a helyzet otthon, így mindig mellettem állt, nagyon hálás voltam érte. Érettségi után is kapcsolatban maradtunk, 15 éven át, egészen tavalyig. Néhányszor találkoztunk is ezen évek alatt. Sajnos nagyon megváltozott. Belekeveredett egy pasiügybe, a pasi lehúzta egy kádnyi pénzzel. Elmesélte nekem ezeket, igaz előtte, amikor szükségem lett volna rá, sosem volt ideje. No sebaj, elmondta, én meg nagyot csalódtam benne, mert kettős életet él és nem akarja észre venni ami kiszúrja a szemét. Ezt szóvá is tettem. Azóta nem áll szóba velem, pedig párszor átutaztam a várost a kedvéért az évek alatt, szeretetből és mert becsültem őt. Mondanom sem kell, hogy a szeretővel szóba állt a lehúzás után is...

Ez azóta is szrul esik, és nem is tudom hogy kezelni, hova tenni.

Úgyhogy igen, volt ilyen tanár. Az emberek sok év után is tudnak meglepetést okozni :( Remélem, neked más tapasztalatod lesz az évek múlásával, és megmarad a jó viszony.

A tanárok is csak emberek, amint látod...

2017. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak volt kedvenc tanárom, de sajnos már nem tanít.

Kimutattam hogy kedvelem és hogy a munkásságát nagyra becsülöm mivel kevés tanár tanít így.

Mikor tanított beszélgettünk és segített nekem még akkor is mikor éppen rossz paszban volt.

Az idő elteltével jóba lettünk és a mai napig tartjuk a kapcsolatot és nagyon jól kojövünk.

2017. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig a tesitanáraim értsd: általánosba, és jelenleg gimibe. Viccesek, és fiatalosak beszólogatnak, de ilyen viccesen csipkelődve :D. Más tanárok szóba se jöhetnek mivel tesin kivül más órát ki nem állhatok :DD
2017. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Eddig nekem is a testnevelés tanárok voltak a kedvenceim, és szintén a tesi a kedvenc órám, a többin alig bírok létezni, de a tanárok szerencsére kedvelnek (úgy veszem észre) így valamivel könnyebb :D Idén jött egy új tesi tanár, és nagyon jó fej mindenkivel. Vele mindig beszélgetünk és sokszor szoktunk viccelődni.

2017. dec. 14. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Tavalyi matektanárom :) sajnos átment máshova tanítani, de nagyon aranyos, és sikerült megszerettetnie velem a matekot (de az új tanár miatt ismét megutáltam...). Ha nem értettünk valamit, úgy magyarázta el, mintha ovisokhoz beszélne, tehát kiskutyusokkal meg virágokkal, de ez egyáltalán nem volt zavaró, hanem inkább vicces, és így könnyebben meg is értettük az adott témát. És ha megkértük, hogy rajzoljon egy cicát a táblára, akkor rajzolt egy cicát a táblára :D nagyon bírtam őt.
2017. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kedvenc tanárom, akit nagyra becsültem. Majd elmondom neki ha találkozunk.
2017. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is több tanárom van a suliban akik tényleg a pedagóguspályára valók. Lelkesek,segítőkészek,humorosak,kedvesek. Tényleg mindent megtesznek értünk és ha valami problémánk van nyugodtan fordulhatunk hozzájuk. Látni rajtunk hogy kedvelik a gyerekeket,a tantárgyaikat és szívből csináljak. Mndenk elismerésem az övüké. Nagyra becsülöm őket,néha nagyon nehéz lehet nekik. Kemények dolgoznak a csekély fizetés ellenére és jól teszik,szerintem. Persze vannak olyanok is akik egyatalan nem ilyenek de nálunk belőlük viszonylag kevés. Egyébként én is tanár szeretnék majd lenni, olyan,mint ők. Számomra példaképek is.
2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj most látom hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam. Két kedvenc tanárom van akiket nagyon bírok és ezt ők is tudják. Van még három olyan tanárom akit szinten nagyon szeretek(normális értelemben véve),valószínű ők is sejtik,hogy kedvelem őket. Nem kell feltétlen elmondani a tanároknak,míg tanítanak,bár ez egyénenként változik. A tapasztaltabbak hamar rájönnek ki az aki kedveli őket,ki az aki csak nyalni akar és ki az aki utalja őket. Ezt egyik tanár ismerősöm mondta.
2017. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok középsulis, onnan van 3.:

1.-ofőm. Nagyon kedves, közvetlen férfi. Jámbor, nyugodt, ha fegyelmez, akkor se ordít, megmarad a hidegvére. Jó humora van, az angol órái sokszor röhögőgörcsbe fulladnak. Lehet vele simán beszélgetni, amikor túrázni mentem 2 fiúval az osztályból, eleinte velünk sétált leginkább-->utólag úgy gondolom, azért, hogy összehangoljon hármunkat. Egyébként töri tanár is, de azt hagyjuk, utálom a törit.:P

2.-Kémia-biosz tanár: mindig poénkodik, nem bírja elviselni, ha szomorúak vagyunk, rossz a kedvünk, bátorító, biztató dolgokat mond. Hatalmas Star Wars fan, és ezt nem fél kimutatni.:D

3.-Föci-orosz tanár: sokak szerint szigorú, vannak páran, akik nem bírják, de szerintem jó arc. Szarkasztikus humora van, gyakran mesél vicces sztorikat nekünk.


Hát, kimutatni talán úgy, hogy ezeken az órákon(kivétel töri) vagyok a legaktívabb, figyelek a leginkább, jelentkezek a legtöbbet, és ezeken szoktam nevetni.

Azt, így szó szerint, hogy te vagy a kedvenc tanárom, még nem mondtam egyiknek se, meg korábban se egy tanáromnak sem. Utolsó évig nem is nagyon tervezem.:P

2017. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!