Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A középiskolás koleszosok...

A középiskolás koleszosok mikor kapnak tájékoztatást a visszaköltözésről? Eddig semmi.-majd jövő hét pénteken?

Figyelt kérdés

Ugye a helyzet faramuci mert ugyan nem volt kötelező kiköltözni de az online miatt 100% kiköltözött. így a kolesz be is zárt, mert egy lélek nem akart maradni.

És ha jan 11-től tanítás, akkor még ez előtt vissza is kéne költözni.

Mikor akarnak erről valami tájékoztatást kinyögni? Eddig semmi.

Majd jövő hét pénteken? Aztán oldd meg ahogy tudod de hétfőre ott legyél!


2021. jan. 2. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%

Hat nem akarlak elkeseriteni de lehet hogy nem kell a kovi felevre se visszakoltozni.

Legalabbis nalunk nagyon ez a hir jarja. Nem hiszem hogy kinyitnak, de egyebkent nalunk a honap vegeig vizsgaidoszak van, szerintem annal előbb nem fogjak megmondani

2021. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem hogy kinyitnak, de egyebkent nalunk a honap vegeig vizsgaidoszak van"


Az egyetem(ha már vizsgaidőszak), az más tészta, az engem nem érdekel. Engem a középiskolás helyzet érdekel.

2021. jan. 2. 14:35
 3/20 A kérdező kommentje:

Itt uyge ha 11-től beindul az oktatás, akkor legkésőbb 8-9-én a kolinak teljes gőzzel kell már mennie (menza is, mert az is van)

Szóval nem olyan hogy na holnap nyitunk és kész.

2021. jan. 2. 14:37
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Ez változó, szerintem középiskolás koleszok nem nyitnak ki.
2021. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Oh ne haragudj. Vhogy kimaraadt hogy kozepsuli.

Ettol fuggetlenul a válaszom ugyanaz: nem hiszem hogy kinyitnak. Bar most lejjebb ment a fertozottseg (pff).

2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

hát pedig ha jelenléti oktatás lesz akkor muszáj lesz nekik.


most mit mondasz egy pesti gimnáziumba járó, de amúgy 200 km-re lakó diáknak? hogy járjon be?


én 170 km-re vagyok a sulitól.

2021. jan. 2. 14:45
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
de nem lesz jelenléti oktatás, mert ha figyelnéd a sajtót, tudhatnád, hogy új hiszti van, most a rendkívül terjedő mutánsvírus készül kiirtani az emberiséget. mert orvoskáék már unták az előző hisztériát és kellett egy új.
2021. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"de nem lesz jelenléti oktatás,"


Hát a hivatalos kommüniké szerint LESZ. Azóta már 2x megerősítették.


Érdekes módon, a koleszos honlapon a friss hírek rovatban nem látom a visszaköltözési értesítőt....

2021. jan. 2. 15:03
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
igen mert a kolesz vezetősége nem hülye, és nem nyunyóka néni baromkodásaival tervez. hiszti van, tehát hiszti lesz. akkor is ha még pár napig azt mondják hoyg nem.
2021. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"igen mert a kolesz vezetősége nem hülye,"


szerintem egyszerűen arról van szó hogy mindenki szabin van és szarnak a honlapra. a mi helyünkön pl emelkedtek az árak jan 1-től elvileg, de még a tavalyi árak vannak kinn. Ugyan ki tenné ki az új árakat? mindenki szabin van.

2021. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!