Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál engem egy fiú...

Karuczka Emma kérdése:

Miért piszkál engem egy fiú osztálytársam??

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamat ovi óta ismerem. Szép szóval naaaagyon jóba voltunk....7.-ben ráeszméltem hogy 5.-ik óta csak szivat (pl: Mindig rám hozza a szívbajt, hogy a tanárt ráveszi hogy feleltessen, mert elég sokszor sikerült neki. Vagy csak flegmán hangosan kiröhög mert legnagyobb örömére mindig szerencsétlenkedek egy picit.) Most vagyok 8. osztályos és még mindig az osztálytársam....Biztos vagyok benne hogy az összes osztálytársamnak elmondta az ovis sztorit, mert néha így random felhozzák...És kezd rendesen idegesíteni. Miközben álszenten próbál velem kedves lenni addig ő is pontosan tudja hogy egy szemétláda velem :) Tudom, hogy ki akarja hozni belőlem a dührohamot, hogy legyen még valamivel piszkálni engem...Végül pedig megtudtam hogy gimibe egy suliba fogunk járni, ami szerencsére nem nagy gáz mert sokan leszünk, de nem hiányzik, hogy kifecsegjen mindenkinek hogy 8 évig milyen egy szerencsétlen és gáz vagyok...Nem tudom hogy mit csináljak? :(

2021. jan. 6. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Tetszesz neki!;)
2021. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Tetszel neki, de 8.-os létére még gyerekes (ami érthető). Ha szimpatikus neked, akkor mond neki nyugodtan, hogy nem kell köcsögnek lennie ahhoz, hogy felkeltse a figyelmedet.
2021. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem vedd levegőnek. Viccen kívül. Az a baj manapság minden ilyen "szivatós" tinire ráfogják, hogy gyerekszerelem. De most őszintén... Az hogy besmócerol a tanár előtt, hogy te feleljél? Nyilvánosan röhög rajtad? Ha a helyedben lennék már tuti lekentem volna neki egypárat vagy beszóltam volna neki, hogy ha nem kussol, ide hívom az apámat.

Ne vegyél tudomást ilyen gyökerekről, mert ez nem szerelem. Inkább élvezi a helyzetet, hogy te vonzódsz/vonzódtál hozzá és kicseszhet veled, nincs jobb szórakozása, mint mások életében turkálni.

Amúgy nem hiszem, hogy középsuliban elkezdene pletykálkodni, de ott nem számít annyira, mert jobb esetben nem nagyon ismeritek egymást, szóval mindenkinél az első benyomások számítanak.

2021. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

#1:

Ha valaki tetszik neked, akkor alap dolog, hogy szándékosan egy tajparaszt vagy vele? Ez komolyan így megy nálatok? Hülyegyerekek...

2021. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
#4-es, 8.-osokról beszélünk. Neked még véletlenül sem volt gyerekkorod, igaz? Meg gondolom szüzen fogantál anyád méhében és 30 évesen pottyantál ki belőle.
2021. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy szadista pszichopata, és élvezi.
2021. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket! <3 Így utólag elfelejtettem odaírni, hogy ő nekem nem tetszik...viszont a haverjai tuti megsértődnek vele együtt ha kioffolom, szóval nem nagyon tudom hogy mit kezdjek...
2021. jan. 7. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Hat ha nem tetszik, akkor offold. Ne az erdekeljem, hogy masok errol mit gondolnak.
2021. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

"legnagyobb ÖRÖMÉRE mindig szerencsétlenkedek egy picit" Tehát élvezi más szenvedését. Persze azértba sok hülyének le kellett pontoznia 6-os válaszomat.


Kedves 5-ös! Nyolcadikban ilyet tuti nem csinál senki, ha tetszik neki. Max oviban...

2021. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

#9-es, gondolom magadra is úgy emlékszel vissza felnőtt fejjel, mintha már fejlett érzelmi intelligenciával rendelkeztél volna nyolcadikban, csak kár hogy ez messze van az objektivitástól. A valóságban egy nyolcadikos még nagyon gyerek. Sokszor egy 18 éves is. Sőt, néha még a felnőttek is képesek gyerekeket megszégyenítő módon viselkedni.


Én nagyon is jól emlékszem, hogy milyenek voltak az osztálytársaim nyolcadikban, meg az évfolyamtársaim (legrosszabb évem volt tanulmányaim során, első osztálytól az egyetemig befejezőleg) és bizony rengeteg hasonló esettel találkoztam, mint amit a kérdező leírt.

2021. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!