Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársam állandóan...

Osztálytársam állandóan piszkál engem, mit tegyek? Nagyon unom már! 15/L

Figyelt kérdés
Az osztálytársam állandóan piszkál, pedig nem foglalkozok vele. Nem szólok vissza, nem is nézek rá, levegőnek nézem. De mégis folyton beszólogat, nem veszi észre hogy qrvára nem érdekel.. Egyszer tanultunk órán a bányákról, és hangosan mondja hogy 'XY(én) bányarém'. Ő az öltözőfelelős és mindig hamarabb vagy később nyitja ki az öltözőt, senkinek se tetszik ez, valamelyik nap bent kellett maradnom az osztályban, és ez a gyerek bezárta az öltözőt, a barátnőm kérte el tőle a kulcsot, megtudta hogy az esernyőm miatt, elkezdett qrvaanyázni engem a haverjával együtt. A barátnőm mondta ezt. Múlt héten orvoshoz kellett mennem,ezért nem tudtam bemenni az első 2 órára, de a többin ott voltak, és a haverja is beszólt nekem, hogy 'HOL VOLTÁL??'. Osztályfőnök üzentet velem vmit annak a fiúnak, és úgy letámad hogy 'MIVAN???'. Ma az volt hogy kérdeztem vmit az egyik osztálytársamtól, és beszólt nekem kiabálva hogy 'NEM MINDEGY??' visszaszóltam neki hogy 'bocsi de nem tőled kérdeztem,úgyhogy jó lenne ha befognád a szádat', teljesen kultúráltan mondam, nem ordítva. Régen is utált engem, alsó óta, pofákat vág mikor meglát, nem tudom miért, nem kell jóban lennünk csak hagyjon már!! 1 éve már eléggé elfajultak a dolgok, és a szüleim+ő szülei össze is vesztek miattunk, megoldódtak 1 kis időre a problémák, de megint.. Úgy unom már, mit tegyek?? osztálytársam marad még 3 és fél évig!!! Köszi a válaszokat!!
2009. dec. 3. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

háát egyik lehetőség, hogy észre sem veszed, nézd tényleg levegőnek

a másik meg hogy pl valakikkek, bnőiddel összefogsz ellene, jól kifikázni, beszólogatni neki ;) én am ezt tenném:D tom hogy nem a leghelyesebb, de szemet szemért fogat fogért:D

2009. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szólj osztályfőnöknek, igazgatónak, igazgatóhelyettesnek, a suli pszichológusának..... tanároknak, muterodnak, faterodnak, akárkinek, nem hiszem , hogy a szüleid nem csinálhatnának semmit, mit érdekli őket, hogy más szemét külyke miatt milyen vita van valamilyen szülőkkel... nem egy házban élnek azokkal az emberekkel, teljesen mindegy milyen a szüleid viszonya az asshole gyerek szüleivel...

L/18

2009. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csináld vele ugyanazt, szólj vissza neki, védekezz stb. ne hagyd magad!! Az nem jó, ha hagyod akkor sem ha tényleg nem érdekel Csak azt ba*zogatják, akinél látják, h vele úgyis meg lehet csinálni, és egyre tovább mennek, tesztelve az illető tűrőképességét. Sok sikert!
2009. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
osztályfőnök tud róla, már sokszor szóltam neki, szüleim is, szóban megrója ezt a gyereket, és ennyi. ugyanúgy folytatja tovább.. A sulipszichológus az talán nem rossz ötlet, majd megkérdezem akkor tőle, még nem voltam nála..
2009. dec. 3. 20:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Régen visszaszólogattam neki, de a szüleim szerint+ofő szerint is jobb ha nem szólok vissza, mert az csak hergeli őt, és még jobban beszólogat, utána meg mikor eldurvul az egész és szülői beavatkozás van, akkor a szüleinek mindent úgy mond el, mintha csak én szólogatnék be neki, nem hitték el h az ő kisfiacskájuk a hülye..
2009. dec. 3. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
csinálj rola videot, és küld el napiszara, "Napi kemény" névvel.
2009. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy szólj neki vissza, nehogy már neki mindent szabad legyen. Ha tudsz vegyél magad mellé valakiket , mert látja úgy, hogy nem megyedül vagy. Én ezt tenném, nem futamodnék meg, de gondolj bele, hogy egyszer nálad el fog pattani a húr. Tudom miről beszélek, gimiben egyik csajra a három főmiss rászállt nagyon és második év végén idegösszeroppanással kórházba szállították, el is ment másik suliba, őket nem érdekelte és rászálltak másra.
2009. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
szerintem is szolj vissza,de sokkal durvabban mind ahogy o szolt neked.nekem is volt ilyen egy fiu elkezdett pattogni.par napig hallgattam aztan visszaszoltam es o elkuldott ....tudjatok hova,aztan felnyomtam a falra es jol megvertem.pedig nagyobb mind en megis sikerult mivel azota ram se nez :P a verest nem ajanlom mindenkinek de a visszaszolast annal inkabb
2009. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
zse jü,ha hagyod,de azse ha nem hagyod. Sajna nekem emiatt kellett sulit váltanom.Igaz én fiú vagyok,most visszagondolva agyon is verethettem volna,de nem ért annyit az a kis köpedék. Sztem vedd fel videóra,csinálj belőle másolatot mutasd meg neki,hogy ha nem áll le mész a polgármesterez. vagy vkihez nem tom.. de ez hatni fog rá. valszeg. ha nem akkor jöhet a durvább módszer.
2009. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*Azse jó
2009. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!