Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál engem egy fiú...

Karuczka Emma kérdése:

Miért piszkál engem egy fiú osztálytársam??

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamat ovi óta ismerem. Szép szóval naaaagyon jóba voltunk....7.-ben ráeszméltem hogy 5.-ik óta csak szivat (pl: Mindig rám hozza a szívbajt, hogy a tanárt ráveszi hogy feleltessen, mert elég sokszor sikerült neki. Vagy csak flegmán hangosan kiröhög mert legnagyobb örömére mindig szerencsétlenkedek egy picit.) Most vagyok 8. osztályos és még mindig az osztálytársam....Biztos vagyok benne hogy az összes osztálytársamnak elmondta az ovis sztorit, mert néha így random felhozzák...És kezd rendesen idegesíteni. Miközben álszenten próbál velem kedves lenni addig ő is pontosan tudja hogy egy szemétláda velem :) Tudom, hogy ki akarja hozni belőlem a dührohamot, hogy legyen még valamivel piszkálni engem...Végül pedig megtudtam hogy gimibe egy suliba fogunk járni, ami szerencsére nem nagy gáz mert sokan leszünk, de nem hiányzik, hogy kifecsegjen mindenkinek hogy 8 évig milyen egy szerencsétlen és gáz vagyok...Nem tudom hogy mit csináljak? :(

2021. jan. 6. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

Én sosem piszkáltam senkit, aki tetszett. Én mondjuk nyolcadikban elkezdtem szépen, elegánsabban öltözni, ingben járni. Nem voltam olyan szinten, hogy piszkálódjak. Mondjuk minden ember más. Nálunk az osztályban nem volt jellemző már a gyerekes viselkedés akkoriban.


De egyébként ez szerintem is tévhit, hogyha piszkálódnak, élvezik ha a másik ciki, megalázott helyzetben van, akkor ez azt jelenti, hogy össze akar jönni vele. Nincs semmi alapja.

Volt hogy én is piszkálódtam, cukkoltam valakit gyerekkoromban, és azt mondták, hogy azért csinálom, mert tetszik a lány. Pedig egyáltalán nem tetszett... Egyszerűen csak köcsög voltam.

2021. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak szimplàn élvezi , hogy szivathat. Próbáld ignoràlni, azt csapd pofon. Egy idő után majd visszavesz magàból. A lényeg, hogy ne hagyd magad. Ne higyje azt, hogy mindent megtehet.
2021. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki, hanem egy barom. Ignoráld.
2021. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!