Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem gyomorforgató...

Csak szerintem gyomorforgató hogy online órákon így félévzárás előtt pár nappal 3x annyi ember lett mint eddig? És olyanok jelennek meg, akik egész eddig „aludtak“?

Figyelt kérdés

Csak szerintem gyomorforgató ez?

Online órák vannak nov 11. óta. Az órákon a (kb) 30 fős osztályból jó ha 10-15 ember ott volt. Nemegyszer fordult elő hogy 1-2 ember volt (nem elírás!).

A többi, az a kb 20 ember az úgy eltűnt. Nulla kommunikáció.

És most hogy a héten itt a félévzárás, most nagy hirtelen 28an vannak az órán, olyanok akik egész eddig „aludtak“. Most, hogy választhattak hogy vagy előkerülnek vagy akkor hello egyes, most nagy hirtelen előkerültek.

És ugyanezek a trógerek, ha elmúlik ez a hét, ugyanúgy el fognak tűnni.

Most nagy igyekezetükben kezüket lábukat törik hogy ne egyesre zárják őket, összekaparják a kettest, majd jövő héttől újra háváj van , leszarnak mindent.

Nem gyomorforgató ez?



#ewwe
2021. jan. 18. 14:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj Balázska, ezt miért nem kérdezed meg az osztályfőnöktől vagy a csoportodtól? Félsz, hogy megutálnak majd joggal?
2021. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

jó akkor hisztizzél.

az hogy te egy szánalmas kis buzgómócsing vagy, szerencsére nem kötelezi a többieket semmire.

2021. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem jár órára még lazán lehet kitűnő érettségije ugyanis a középiskolai oktatás rohadtul nem az érettségire készít fel, ráadásul duplázás is van. Attól hogy te balfék vagy más még lehet élelmes.
2021. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy valaki nem jár órára még lazán lehet kitűnő érettségije"


Aha... és hogy is van a hiányzási aránnyal és a tantárgyi "osztályozhatatlan" státusszal? Idézzem az ide vonatkozó jogszabályt vagy kikeresed?

Már eleve az kérdés, aki hónapok óta "nincs ott" miért kaphat akár kettest is, mikor eleve osztályozhtatatlan státuszt kéne kapniuk...

de NYILVÁN erre is lesz egy szuperokos és bölcs válasz...

ja és én hiányzásról és nem igazolt /iglan hiányzásról beszéltem! Aki csöppet is otthon van ezen a téren , tudja miért lényegtelen ez....

2021. jan. 18. 16:15
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hiányzás akkor van, ha be van írva az illető hiányzónak. Nyilván ha papíron túl sokat hiányzott akkor beszopta.

Egyébként kaptatok ingyen laptopot és internet előfizetést? Mert ha nem, akkor milyen jogon várja el bárki az online jelenlétet.

2021. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

"Egyébként kaptatok ingyen laptopot és internet előfizetést? "


igen, kiment a kérdőív sos-ben nov-ban hogy ki igényel a távokthoz laptopot és az önkormányzatnál nettámogatás is volt.

ez se jött be. aki akart igényelt és kapott más kérdés hogy erre kb mindenki szart,


valamint egy "apró" tény: az iskola gépterme nettel és webkamerával a távokt alatt is nyitva áll! Ingyen és bérmentve be lehet ülni.

Kong az ürességtől. a kutya nem megy be. de senki nem mondhatja hogy nincs gép nincs net! Van!

Csak egyszerűbb lapítani most meg vonyítani a ketteskéért.

2021. jan. 18. 16:34
 17/36 A kérdező kommentje:
de hát ismerjük a "tesók" hozzáállását. Ájfónnal a kézben vonyít hohgy kevés a segíííj.
2021. jan. 18. 16:35
 18/36 A kérdező kommentje:

"internet előfizetést? "


Ingyenes internetet kapnak a diákok és a tanárok

[link]


hát ez se jött be...

2021. jan. 18. 16:42
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkapja a kettest akkor már életképesebb, mint te, kérdező, mert talált egy kiskaput ami lehet használni. A középiskolai oktatás jó 90 százalékának ugyanis semmi értelme.
2021. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

"a megkapja a kettest akkor már életképesebb, mint te,"+


És az összes egyetem kapuja tárva nyitva áll előtte... ja hogy az ő fajtájuk majd kábeltolvajlásból fog élni (amíg le nem csukják...) Ja értem.

Ahhoz elég a kettes is. Vácon meg a szegedi Csillagban nem kérdezik hányas voltál. Igaz.

2021. jan. 18. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!