Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért istenítik a digitális...

Miért istenítik a digitális oktatást?

Figyelt kérdés

Szerintem car, unom hogy állandóan ki vagyok zárva a szobából ha nekem nincs de az öcsémnek órája van! A gipszkartonnal szoba elválasztás nem lehet, mert így is 3 méter széles az egész. Meg a családomat is unom a fenébe már..

Várom már hogy visszamenjünk, még akkor is ha valamelyik nap 10 tanórám van egyszerre.


2021. jan. 26. 09:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Fhu én nagyon utálom ezt az online oktatást. Már én nagyon várom hogy vissza menjek. Meg nekem ez hátrány is mert én szobrasznak tanulok ugye szakkozep suliban és így itthon nem tudom olyan jól megcsinalni a feladatokat 😔😕
2021. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Csak az antiszociális, élettelen kis görcsök istenítik!
2021. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Ezt kár volt kiírnod. Most jobb lesz neked attól, hogy mindjárt 20-an leírják itt, hogy nekik meg nagyon is jó otthon, mert amúgy se szeretnek kimozdulni, nincs tesójuk stb? Mert már vagy 1000 ilyen kérdés látott napvilágot, és ott bőven találsz ilyen válaszokat.
2021. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

el tudom kepzelni, hogy az iskolaba jarasnal is hasonlo bajaid vannak, biztos mindig talalsz valami kifogasolhatot.

orulj neki hogy nem kell reggel a minuszokban a buszra varni, nem ulsz vegig olyan orakat amik nem erdekelnek, hanem megcsinalod 10 perc alatt a hazit belole es kesz, akkor kelsz kb amikor akarsz, tobb idod van es ugy osztod be ahogy akarod, nincsenek idegesito osztalytarsak, zavaro kornyezet, hangoskodas stb.

tudom hogy egy ido utan minden unalmas, de latnod kellene a jo oldalat is, hiszen megvan az iskolaba jarasnak es a digitalis oktatasnak is ugyanugy az elonye-hatranya.

2021. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésben a valódi probléma, az, hogy hangzavar van. Erre van megoldás:

Telefonálásra alkalmas mikrofonos fejhallgató. 3000 forintos eszköz.

2021. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4-es


Én, mielőtt beiratkoztam erre a technikumra, dolgoztam. 3 műszakban, 8 órában, heti 6 nap!

Ne mondt nekem, hogy reggel korán kelni a car..vagy várni a buszra minuszokban. Én volt hogy télen kabátban nyomtam le egy műszakot (éjszaka), mert olyan hideg volt..ja és még akkor is fáztam!

2021. jan. 26. 09:21
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
#09:19 Van, aki nem jut el odáig, hogy nem vagyunk egyformák. Van, akinek ez nehéz. Te tényleg a troll-t akarod kifaggatni? Azt akarod, hogy egy korlátozott képességű, rasszista hangulatkeltő itt írogassa az alaptalan marhaságait?
2021. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
NA! kiderül a végén, hogy technikumba jár az illető. A kérdésből nagyon nem derül ki, mit akar, ez csak ventilláció.
2021. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

Én a kérdezővel értek egyet.

Megkaptuk második félévre az órarendünket, és hát elég húzós, de... inkább végigülöm nyolctól négyig azt a napi 8-9 számvitelt meg pénzügyet egyhuzamban, minthogy hónapokig még itthon legyek :'D Csak menjünk már.

2021. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

Hova siettek gimisek? Nem ráérünk?? Látom tanulni akartok nagyon, úgyhogy ha gondoljátok szívesen szorgalmazom az Oktatási Központ felé, hogy ismételjetek évet.



Üdv. Viktor

2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!