Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elég lapos dolog végzősnek...

Elég lapos dolog végzősnek lenni mostanság? Se szalagavató se tánc se ballagás se kirándulás se semmi

Figyelt kérdés
Ez így azért elég lapos.
2021. jan. 28. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Cserébe a nagymamád EKG-ja nem lesz lapos. Ez van.
2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nézd a jó oldalát, legalább nyugalmasabb.
2021. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"a nagymamád EKG-ja nem lesz lapos"


mind a négy nagyszülőm rég halott, van olyan amelyik még a születésem előtt meghalt. ez nekem nem érv.

2021. jan. 28. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
#1 nagyon unalmas már ez a szöveg 🤦🏻‍♀️ előbb-utóbb meg kell halni
2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Beteg az első agyilag.
2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Most vagyok 11.-es, nagyon remélem hogy nekem már "rendes" lehet az utolsó gimia évem. Már annak is nagyon örülnék ha nem halasztanák őszre az előrehozott érettségit mint tavaly.
2021. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy ... ezek nem olyan nagy dolog ... emékszem ez nekem és ismerőseimnek inkább egy "kötelező dolog volt" amit megkellett csinálni.


A ballagás is lényegében annyi, hogy ünneplőben állsz, a szemegbe süt a nap, egy formális ünnepség amire semmi szükség nincs.


A családtagjaiddal és barátaiddal meg amúgy is tudsz ünnepelni.

2021. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Egy dolgot tudok mondani: igen, nagyon "unalmas", de több időd jut a lényegre, amiről elvben ez az év szól: az érettségire és a felvételire. Nincsenek próbák, nem visznek el a bulik sem fél napokat, tudsz helyette tanulni, és kikapcsolásként konszolidált programokat szervezni.


Igazából ez habitus kérdése, hogy az év adottságait áldásnak vagy átoknak éled-e meg. Én a helyedben az áldást érezném a bőrömön (attitűdömnél fogva).

2021. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen és elmondhatatlanul gyűlölöm, hogy így tönkreteszik ezt az évemet (és az előző felét).
2021. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Szalagavató, tánc, ballagás - én ezeket utáltam. Kirándulás meg úgyse volt már utolsó évben.
2021. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!