Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem visel meg szinte...

Miért nem visel meg szinte senkit, hogy nincs szalagavató és furán lesz lesz lezárva a tanév?

Figyelt kérdés

Én 9.-es korom óta arról álmodoztam, hogy egy bizonyos valakivel fogok táncolni, kinéztem a ruhám, megterveztem a hajam, megbarátkoztam a zenével és a keringő típussal, amit az osztály választott és nagyon vártam, hogy legyen.

Jelenleg úgy áll az egész, hogy nagyon bizonytalan. Lehet, hogy lesz, de nem igazán beszélünk róla, meg fura lenne április közepén. Plusz nem biztos, hogy egyáltalán újranyitják addigra a sulit.

Már hónapok óta nem láttam az emberek nagy részét, néhány osztálytársammal szoktam chatelni, de az nem ugyanolyan. Az online suli sokkal fárasztóbb, unalmasabb, mint a rendes, meg oké, az átlagom megy fel vagy 3-4 tizedet, de ez nem a rendes tudásom, és a nálam többet puskázóknál ez a 3-4 tized akár 1-2 jegy is lehet.

Egy szó, mint száz, én elég szarul viselem az itthon létet, hiába mozdulok ki heti 2-3*. Még szeretnék találkozni az osztálytársaimmal és megölelgetni azt a párat, akit szeretek és normálisan elballagni.

Más is érez így?


2021. jan. 29. 11:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Hogy örültem volna anno, ha ilyen dolgok, mint a ballagás meg szalagavató elmaradnak...


Persze az osztálytársak nekem is hiányoztak volna, meg úgy az egész szabadság, de hát ez van. Téged végzős korodban ért utol a koronakrízis, engem meg idősebben.

2021. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Hát biztos vannak meg akik így éreznek, én pont nem tartottam nagy számnak az egész szalagavatot, igazából tok kiábrándító a valóságban, meg úgy is, hogy abszolút nem voltak elvarasaim és nem abramdoztam róla évekkel előre.

Igazából az egész egy olcsó gagyi falunapra emlékeztetett.

2021. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Tavaly amúgy örültem, hogy 11.-es vagyok, mert úgy voltam vele, eléggé vissza tudnak esni a számok és a 2. hullám kellően kicsi lesz ahhoz, hogy minket max nyomokban fog érinteni.

Hát, most inkább lettem volna tavaly végzős, vagy lennék jövőre. Nekem tényleg sokat jelentett volna. Ez az első közeg, ahol se a pedagógusokat, se az osztálytársaimat nem utálom. Sajnos annyira nem vagyok népszerű és társaság közepe, így nagyrészt egyedül voltam a sulis napok után meg hétvégéken, de az iskola kielégítette az igényeimet nagyjából.

Most meg itthon rohadok, dilemmázom a továbbtanuláson, hova menjek meg mi lesz velem így. Sokat segítene, ha nem csak e-mailben tudnék kérdezni a tanároktól, hanem beszélhetnék is velük meg, ha nem mondjuk 1-2 órát rátolnának erre a kijárási korlátra, mert akkor talán tudnék találkozni pár emberrel, mert így, hogy kb 2-3-kor elindulok és nagyjából 1-1,5 óra az indulástól, mire eljutok a házig (mert ugye sok helyre nem tudunk menni, amúgy se szeretem a zsúfoltság) kb 1-2 óra után paterolhatnának is ki, az meg elég rövid idő.

2021. jan. 29. 12:04
 4/29 A kérdező kommentje:

#2

Sajnálom, hogy így éreztél.

A mi sulinkban nagyon szép szokott lenni, egyet vagy kettőt láttam és tetszett. Szerettem volna én is ilyesmit.

2021. jan. 29. 12:05
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon túl van spilázva a szalagavato kérdés én nyűgnek éreztem az egészet plussz sajnáltam hogy ennyi pénzt kell kifizetnie anyukámnak ilyen miatt
2021. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Én örülnék, ha nem kéne ilyenre mennem. Nem szeretem az ilyesmit.

A 8. osztályos ballagásomra se mentem volna el.. persze után a családi kaja az jó de az előtt. nekem valami kínszenvedés volt az egész... én örülnék ha elmaradna nekem a szalagavatóm meg a tánc stb..

2021. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Én sem szarom le, hogy más szüleivel mi van. Nekem is rossz látni, ahogy a szüleim vitatkoznak a kiadásainkun, mert szeptember óta mindent felesbe fizetnek. Anya kb 40%-kal kevesebbet keres most, mint eddig, és apa fizetése is csökkent egy keveset, jelenleg sokszor hívják túlórázni, látszik, hogy fáradt.

Nekem is meghalt a nagymamám, de nem koronában. Nem vagyok ez a pénzszóró, szüleit kihasználó lány, alig megyek vásárolni pl, szinte nincsenek sminkjeim, egyetlen videójáték rá vágyom, azt is saját pénzből fizetném.

Ez az egyetlen flancos dolog, amire vágytam. Nem értem miért nem lehetek emiatt szomorú.

2021. jan. 29. 12:13
 8/29 A kérdező kommentje:
*videójátékra, bocsánat a telefonom szereti levágni a ragokat
2021. jan. 29. 12:15
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
De miért vágysz erre? Te szeretnéd jól érezni magad vagy valaki miatt szeretnéd h flancos legyen?
2021. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
36%

Szerintem sok ember rinyalhatna, akar akkor itt is.

Azok, akiknek elmarad mar 1 kerek eve az eskuvojuk. Elmarad az elsoaldozas, elmaradt egy utazas, amire valakik 5 eve sporolnak. Sokan minden nap kimaradnak az alap orvosi ellatasbol emiatt a xar miatt.

Olyan egyszeru es naiv vagy, en szegyellnem, ha emiatt rinyalna a szam.

Megertelek, neked ez fontos, de akkor is, kicsit nezz mar magadba.

2021. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!