Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok, akiknek egy álom a...

Azok, akiknek egy álom a digitális oktatás..hogy fogják viselni mikor majd véget ér a járvány és vissza kell menni a suilba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

#7 A szalagavató és az évzáró is egy nagyon fontos és szép esemény.

Érdemes részt venni rajta.

2021. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#11 Régen lehet az volt de ma már csak erőltetett.


Tavaly a tanárok is ezt mondták róla.

2021. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

"Érdemes részt venni rajta."


Hát akkor idén ez a fontos és szép esemény OFF.

2021. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Én szarul fogom viselni, mert nincs egy szabad napom, vagy dolgozom vagy órákat hallgatok, szóval nagy könnyebbség, hogy legalább bejárni nem kell, így legalább nem csak aludni járok haza. Mivel idén kezdtem, még az egyetem épületét sem ismerem, tanulhatnám meg megint melyik terem hol van.

Szerencsére három félév múlva végzek, szóval ha még ezt a félévet kihúzzák online, és az utolsó félév leginkább a szakmai gyakról meg a szakdogáról fog szólni, akkor csak fél év nagyon tömény szívás lesz.

Én nem sajnálom az elmaradt diplomaosztót sem, amúgy sem mentem volna el. Jó nekem, hogy kiküldték postán.

2021. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem valószínűleg meg fog viselni. Mióta online oktatás van, új ember lettem, tele tervekkel, motivációkkal. Végre van időm sportolni, pénzt keresni, a személyiségemet fejleszteni. Ha vissza kell menni, ezek a fontos melléktevékenységek sajnos minimalizálódnak, de muszáj leaz beleszoknom.
2021. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy viselted azt, hogy nem lehet bandázni a szünetekben?


Volt egy kis "Mennyország" nekünk a vírus miatt, de már megszoktuk, hogy szar az élet...

2021. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nem kell visszamenni. De azt nehezen viselném ha elmaradna decemberben a szalagavató.
2021. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mikoly bálint


Ha elmúltál 16, nem kell..ki iratkozhatsz és kereshetsz valami betanított munkát.

Nem kötelező sem a suliba járás, sem az érettségi. :)

2021. febr. 14. 23:20
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogok rá szokni, nincs mese. Jól alkalmazkodom úgyhogy nekem max. az lesz rossz, hogy nem én oszthatom be az időmet. Nomeg a stressz. Itt online alatt nincs. A suliban bőven van
2021. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Végzős vagyok. Nekem szeptemberben nagyon fura volt visszamenni, teljesen elszoktam a tömegtől.


Ha most visszamennénk áprilisban, az tök feleslegesen lenne már. Érettségire készülés egy kalap szar volt nálunk.

Egy darabig lehetett heti egyszer bemenni, ami 'jó' volt, már az sincs.



Ellentétben a többiekkel én nagyon sajnálom, hogy se szalagtűző, se bolondballagás, se szerenád, se ballagás. Semmi nem lesz nekünk. A 9.-eseket nem üdvözöltük a hagyományok szerint.


A végzős év legjobb (mégha dög unalmas is és felesleges) eseményeit hagyjuk ki, ami miatt VÉGZŐS év. De megkaptuk az érettségit. (:

Rendese, semmi könnyítés,az égvilágon semmi.

2021. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!