Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen kifogást mondjak a...

Milyen kifogást mondjak a tanárnak, miért nem megyek be holnap tz-t írni?

Figyelt kérdés

Van egy tanárunk aki online nem irat dogát, mondván úgyis ki lenne puskázva.(matekról van szó amúgy) Mindenképpen személyesen akarja íratni, de az igazgató nem engedélyezte, hogy ezért bemenjünk konzultációs óra címszó alatt. Annak a zseni nőszemélynek meg az jutott eszébe, hogy menjünk be, és írjuk egy parkban a dogát, tök jó idő lesz, 13 fok, akinek a beutazás órát érint az majd kamu indokot mond, hogy miért nincs ott, végülis egyáltalán nem feltűnő, hogy az osztály 95 százaléka ügyet intéz. Nekem amúgy még benne volt a fejembe, hogy bemegyek, legalább ha visszatér a jelenléti oktatás akkor legalább nem zúdul rám az összes tanári rigolyából skippelt matek tz, de rossz a közlekedés felénk, és nagyon rossz időpontban lenne a doga. Ezt úgy kell érteni, hogy azzal, hogy írok egy 45 perces tz-t, ami nem hivatalos, az órai hiányzásom okáról hazudnom kellene, ráadásul egy parkban írnánk, az nekem több órát elvenne az életemből. Ha beutaznék akkor a leghamarabbi kezdés előtt 3 órát kéne várnom a hidegben, hogy aztán írjak egy dogát a hidegben, ami után pont nem érném el a vonatot, szóval várhatnék két órát a következőre. És akkor ebbe még nem számoltam bele, hogy odaút egy óra, és a hazautazás is. Nekem nincs felesleges 9 órám arra, hogy megírjak egy témazárót egy padon ülve a kellemesen meleg 13 fokos időben. És egyébként erről a dogáról semelyik tanár nem tud a suliból, mert elvileg tilos lenne ilyet csinálni. Viszont időpontot áttenni nem lehet, a tanár meg szrik arra, hogy kinek mennyit kéne várnia a tömegközlekedésre, mert ő helyben lakik, ha lekési a helyi buszt, akkor is simán ottvan gyalog.

És én tényleg be akartam menni, de így csak feleslegesen megy az időm, amire nem vagyok hajlandó. Pl a vezetés oktatómmal beszéltem, hogy nem lehetne-e azon a napon délelőtt egy órám vele, de neki nem jó, szóval a délelőtti beutazás felesleges lenne. Csak amikor kijelentette a tanár, hogy márpedig lesz doga, aznap vissza kellett volna jelezni, hogy ki megy meg ki nem, és akkor én úgy voltam hogy megyek, mert a délelőttöt hasznosan meg tudnám oldani. Viszont később derült ki, hogy nem tudnám hasznosan eltölteni a délelőtti várakozást.

Az osztály nem szeretne reklamálni a tanár hülye ötlete miatt, egyedül meg kevés vagyok hozzá. Illetve vannak egy páran akik tényleg meg akarják írni, hogy ne a normálisba visszaálláskor szakadjon a nyakukba minimum 3 kimaradt matek témazáró.


Szóval kéne egy olyan indok kéne ami elfogadható ennek a ****-nak, és hiteles hogy hirtelen jött közbe, mivel a rossz közlekedést nem fogadja el indoknak, mert szerinte van időnk, tudunk várni. Csak azért akarok hiteles indokot, hogy ne tudjon szivatni utána a hozzáállásán miatt, meg ilyenek.

Milyen kamu indokot javasoltok?


2021. febr. 3. 10:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, nem a kérdésre válaszolok, de egyszerűen felháborítónak tartom azt, hogy ilyen időben parkban írjatok dolgozatot. Én a helyedben írnék az osztályfőnöknek, ig. helyettesnek, igazgatónak. Ha egyik sem ér el eredményt, akkor szülő írjon az igazgatónak. (Egyébként matektanár vagyok... )
2021. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!