Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem ezt miért csinálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem ezt miért csinálta, mi volt ez?

Figyelt kérdés

2-os osztályban kezdődött, akkor osztály társak voltunk. Egyik délután mikor kint voltunk az udvaron. Valahogy úgy alakult, hogy életünkben először megcsókoltuk egymást. Később mikor ketten voltunk az osztályban mostam a táblát, mondta, hogy csókolózunk, én meg vissza utasítottam.


Mikor a parkban voltunk, akkor én akartam, hogy csókolózunk. Ő mondta a tanárnak, hogy kell wc-nie, egy bokórban csinálta, akkor én is utána mentem, wc-tem kinevetett. Az bántó volt, meg az is, hogy azt mondta rám, hogy h*lye! Meg szerintem, ő lökött le az udvaron, egy játékról. Másik iskolába kerültem.



Évekkel később ő felbukkant, de egy másik osztályban. Azóta nem is láttam! Mosdóban voltam megjelent letámadott, én megvédekeztem és elmentem. Aztán dühös volt rám.


De egy kiránduláson megint szerelmeskedtünk. Akkor keztünk járni, mert mondta, hogy legyek a csaja.


Látam, hogy többször megcsal engem. Suliban voltunk. A mosdában szerelmeskedtünk. Volt olyan, hogy hívot és nem mentem. Az osztály társammal kezdet járni. Akkor is csokóloztunk. Nem mondta soha, hogy már nem vagyok a csaja! Én megeljöttem másik megyébe.



2020. nov. 6. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes volt belém
Nem volt szerelmes belém
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez idiota fiucska lehetett, sajnalom:/
2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kihagyni, hogy mikor kirándultunk. Mondta, hogy szerelmes belém!
2020. nov. 6. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tovabbra is idiota fiucska lehetett. Vagyis gondolom még mindig az.

Már bocsi, de ha mondta hogy szerelmes beléd.. aztán (mint ahogyan írtad is) láttad (!!) hogy többször megcsal téged.. akkor nem gondolta komolyan hogy szeret, vagy az egész kanyargos kapcsolatotokat se vette már komolyan. Sanszos hogy csak kihasznált.

Amúgy a megcsalásos rész után már eléggé nyilvánvaló hogy hogyan érez irántad

2020. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok bőven... Hagyd az ilyen embert, az okokat közül csak azt sorolnám fel, hogy megcsalta a nőjét veled, a másik 43at nem.
2020. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazad van, nem volt belém szerelmes, csak h*lyére vett! Mint írtam másik megyébe járok suliba, azóta nem látam!
2020. nov. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!