Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Élvezitek a digitális oktatást?

Élvezitek a digitális oktatást?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 09:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon. Unalmas. Nincs az, hogy szünetben vagy suli után elmegyünk az egyetem melletti kajáldába vagy kocsmába beszélgetni
2021. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem, utálom.
2021. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy bizonyos tanárom nem lenne rugalmatlan, ostoba, nem hinné azt, hogy neki bármit szabad (órarendet, osztályfőnök szavát, igazgatói utasítást szabadon értelmezni és ezekkel szembemenni, csak mert ő makacs és annak kell lennie, amit ő akar), akkor teljes mértékben élvezném.
2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Bárcsak -.-"


Most már őszintén kezd elegem lenni belőle. 0-24-ben itthon vagyok, néha megyek boltba, de kb. ennyi, menni nem lehet sehova mert minden zárva, szóval minden napom abból áll, hogy reggel 9-től 12-ig óráim vannak, utána házit csinálok meg tanulok egy kicsit, aztán este tizenegyig sorozatozok. Meg besegítek a házimunkába persze.

Tök jó lenne már visszamenni. Semmi kedvem az egészhez. A folytonos itthonlét elveszi minden motivációmat, hogy már a hobbijaimhoz sincs kedvem. Inkább ülnék reggel nyolctól délután négyig egy teremben és húznék le egyhuzamban nyolc-kilenc számvitelt.

2021. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk gyakorlati órákat lehet tartani a suliban, csak ezzel meg az a baj hogy a tanárok egyáltalán nem egyeztetnek egymással, és van hogy egésznap a suliban kéne ülnünk mert mondjuk az első óra online megy, de a második már a suliban, csak hát ki ér be annyi idő alatt. A másik meg hogy menne az óra a suliban, közben meg egy másik online :DDD
2021. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Én gimnáziumban vagyok végzős. Nem élvezem. Heti egyszer bemegyünk(érettségi készülnénk), de akkor is dolgozatokat írunk és felelünk egész nap.

Társasági ember vagyok, sok közeli barátom van. Sajnálom, hogy nem látom őket mindennap.


Persze tudnánk így is találkozni, de sok a tanulnivaló, a házi feladatok. Hiszen mind e tanár azt hiszi, hogy így nekünk annyi időnk van. Egész nap csak telefonozunk és fekszünk.(biztosan vannak ilyenek!)

Sokan otthon besegítenek még a házi munkában is.


A technológiáról nem is beszélek. A tanár gépe egész órán zúg mintha szél fújna folyamatosan, sokszor egyszerűen csak feladta a szolgálatot és nem is volt óránk.

A DKT és a Kréta lassú. A dolgozatokat, ha később adjuk be akkor mi vagyunk a szarok, hogy nem küldtük el időben.

Tesiből is dolgozatok vannak.

Minden tanár azt hiszi, hogy az ő tantárgy a legfontosabb.

2021. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik. Alig van cukrász szakmai gyakorlat. Persze ofö online órákat megtartja de unalmas az egész mert csak üzleti számolás tanít. Már mondja mi a vizsga de őszintén nem tudja, és csak csináltatja velünk mint felnőttképzés. Senkinek sem jó ez de nem baj. A digitális oktatás csak annyit bizonyított hogy még rosszabb világban talán lehet kezdeni valamit. Attól még ugyanaz a vacak tanítani való van mint eddig plusz nem gyakorlatra fektetnek rá hanem üzlrtvitelre. Én csak dolgozni akarok cukrász ként annak nem kell árképzés csinálni mert nem vállalkozást csinálok. Mért gondolják hogy mindenki vállalkozni akar miközben valaki csak dolgozni, megélni akár számából. Mindegy ez egy vacak ország vacak vezetéssel akik tudják hogy kell kioktatni de nem tudnának ők maguk vállalkozást csinálni.
2021. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
nem
2021. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon élvezem, ez maga a mennyország!! Remélem szeptemberig nem megyünk vissza
2021. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!