Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Problémás az, ha 5-ös tanuló...

Problémás az, ha 5-ös tanuló vagyok, de mégsem mennék egyetemre, hanem inkább szakmát tanulnék? Úgy érzem sokkal inkább vagyom fizikai munkára, mint hogy irodában dolgozzak.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 12:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, mért teszünk úgy, mintha a festéshez nem lenne szükség szaktudásra. Egyszer az egyik haverom mondta, hogy egy tízesért kifest nálam, ha megveszem az anyagot hozzá, én meg elfogadtam. Nem akartam megbántani, de katasztrófa munkát végzett! A bútoraim festékesek lettek, a fürdőszobában meg nem glettelt ki rendesen, szóval 1 év múlva potyogott le az egész...


A kérdésre válaszolva: azt tanuld, amiben profi akarsz lenni! Bizonyos szakmák lehet, hogy idővel el fognak tűnni (pl. az EU-s környezetvédelmi szabályozások miatt 30 év múlva már nem biztos, hogy szükség lesz gázszerelőkre a háztartásokban), de a profizmust mindig meg fogják fizetni.

2021. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!