Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mostani helyzet csak az...

A mostani helyzet csak az antiszociálisoknak kedvez?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és szerintem meg a haverjaim szerint is nem vezet sehova a digitális oktatás.

Az órák fele megsincsen tartva, ráadasául nincs személyes jelenlét ami megnehezíti a tanulást meg az odafigyelést.


Tegnap láttam egy ilyen petíciós kérdésnél ugyan ebben a topic-ban, hogy a diákok felé (már ha azok szavaztak) nem akarja hogy újra nyitva legyenek a sulik. Ez miért van? Mert én a környezetembből nem ismerek senkit, aki kedvelné a mostani helyzetet.


18/f



2021. febr. 16. 08:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
"környezetemből"
2021. febr. 16. 08:05
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

" Mert én a környezetembből nem ismerek senkit, aki kedvelné a mostani helyzetet."


Hát én meg senki olyat nem ismerek aki ne örülne az online-nak és ne reménykedne hogy minél tovább tart.

még tanárok is, bőven!

2021. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg az antiszociálisak meg még azok félnek akik fosnak a covidtól. A digitális oktatás semmire sem jó. Azok szeretik meg akiket bántanak a suliban mert így nem kell velük találkozniuk + akiknek nincsenek barátai.
2021. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

"Tényleg az antiszociálisak meg még azok félnek akik fosnak a covidtól"


Jajjaj..... és aki egyik sem csak épp nem akar napi 2x1 órát utazni a szaros BKVn a csomó hajléktalan állat meg drogos alkesz közt az melyik kategória?

Meg aki rájött arra hogy otthon is éppúgy lehet tanulni mert a tanárok 90%ának munkája SEMMIT nem tesz hozzá semmihez nélkülük is elvagyunk, na az melyik kategória?

2021. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj én is úgy utazok ahogy te de nem rinyálok róla. A tanárok egyik része még alig ért valamit a számítógépekhez na nekik is sz@r szóval suliban ok jobban tudnak tanítani.
2021. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Mindig is szar volt az oktatás, csak most legalább nem kell bent rohadni sem. Irigylem a mai diákokat.
2021. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
De 6-os akkor te nem is mai diák vagy. A mostani diákokhoz szól a kérdés. De suliban bent rohadni nem feltétlenül sz@r mert találkozol a barátaiddal együtt hülyültök, beszélgettek stb. És ezekkel jó élményeket tudsz szerezni.
2021. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mikor jelenléti volt,én napi 2x fél órát utaztam, ami miatt reggel fél 5-kor kellnem kellett..de nem rinyáltam miatta.
2021. febr. 16. 08:26
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
De ez sok embernek nem jó pl én szakmát tanulok a szakmásokkal mi lesz. Meg én nem tudok talizni délután a barátaimmal mert kolis vagyok és nem tudok teleportálni. És a végzősöknek, hogy nem tudják velük normálisan kidolgozni a kib@szott tételeket na velük mi lesz azt meg mondod te nagy okos.
2021. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Juuj most nagyon félek. Imádom mikor úgy ítélkeznek az emberek, hogy azt se tudják ki vagyok. Elnézést, hogy egy vélemény megosztó platformon elmondom, hogy mit gondolok.
2021. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!