Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt "az incidens" az...

Mi volt "az incidens" az iskoládban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
87%
A koliból kirúgtak egy srácot, mert füvet árult.
2021. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
84%
fegyveres gyerek és túszejtés az iskolában.
2021. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
88%

Általánosban egy srác az igazgató nevében kihívta a tűzoltókat, hogy ég az iskola. Megúszta, nem rúgták ki.

Gimiben két diák névtelen telefonhívásban megfenyegette az egyik tanárnőt, csak éppen baromi okosan az egyikük otthoni számáról. (Még a mobiltelefonos korszak előtt jártam iskolába.) Kirúgták őket.

Ennél durvábbakra nem emlékszem, elég normális iskolákba jártam.

2021. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
86%

Erősen vallásos általános iskola felső tagozatában a napközi helyett az iskola udvaron csoportos sörözést rendeztünk, srácok lányok (legfőképp lányok). Én hamarabb eljöttem, mint ahogy vége lett a “bulinak”, majd csak később jöttem rá, hogy a hülyék direkt az igazgatói előtt kihelyezett kukába tüntették a maradványokat 😂 (hell energiaitalos dobozok, cigi csikkek, stb). Hatalmas szülős-igazgatós-tanáros elbeszélgetés lett belőle... mindenkivel egyesével. Szintén vallásos anyám az egész osztály előtt pofozott fel. Akkor nem volt vicces, mostmár 25 éves fejjel (vallástalanként) jót röhögök rajta.

Nem olyan incidens mint a fegyveres túszejtés, inkább enyhe gyermeki csíny.


Gimiben az osztálytársam az akkori aktuálissal sz€xelt a suli mosdójában miközben a tanárnak azt mondta azért kéreszkedik ki mert nagyon rosszul van. A tanár 10 perccel később kiküldött egy nagyon szűzies csajt utána, higy segítsen neki. Szerencsétlen úgy jött vissza, hogy ő fél bemenni mert fura hangok jönnek ki onnan. A tanár már hívta volna a mentőket miközben a mosdó felé tartott. Így kapta rajta a nagyon “rossz” állapotban lévő csajt a sráccal aki égett a vágytól hogy segítsen neki. 🤭😜 Végülis nem tudom mi lett az ügyből, de nem rúgták ki őket.

2021. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
94%
Lövöldözés airsoft pisztollyal, országos hír volt pár éve.
2021. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
89%
Egy nő betelfonált, hogy "Bomba van az iskolában". A város mind a négy iskoláját hívta, de kettőben nem vették fel a telefont, így ott nem volt bombariadó, de nálunk igen.
2021. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik negyvenes férfi tanár kézen fogva járkált egy 17 éves fiúval és a fiú mindenkinek újságolta hogy a tanár az ő szeretője.

és a hírek szerint a tanár nem első és nem is utolsó alkalommal cserkészte be a lompost több diák ánuszába (fiúkéba...)


Ez nem egy incidens mert évekig tartott. A diák már érettségizett, a tanár azóta is ott van és úgy hírlik, lecserélte a szeretőjét egy friss fiúkára.

Mindenki tudta mindenki félrenézett. Hogy miért a mai napig nem értem.

2021. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
90%
Én feltörtem a suli wifi jelszavát. A kódot mindenkinek megadtam. Behívatott az igazgató, azt mondta, hogy nem lesz semmi bajom, de ne kelljen hetente cserélnie a wifi jelszót miattam. Mondtam neki, hogy egyszer se cserélje le, akkor többet nem nyúlok hozzá. Nem lett megváltoztatva mindaddig, amíg oda jártam.
2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
87%
4 osztálytársam felöntött a garatra és szexparti lett a vége (2 fiu 2 lány), az osztályfőnök rájuk nyitott... :D
2021. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
87%

Az "Amigós hadjáratok".

A lényeg, hogy jópáran elkéreztek az Amigóba kaját venni, de igazából cigizni mentek.

2021. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!