Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt "az incidens" az...

Mi volt "az incidens" az iskoládban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg eltűntek a cuccok, mert valaki lopkodott. Kiderült, hogy az utcáról bárki bejöhetet az osztályba. Ha jól emlékszem elkaptak valakit, a másik osztályból, de nem tudom. Az is lehet, hogy nem derült ki, ki volt.

Később zártuk az ajtót.

2021. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem kifejezetten iskolában történt de a mi sulink egyik diákjával: bűnbandába szerveződött és fegyveresen rabolt majd kocsi üldözéskor rálőtt a rendőrökre, de egy járókelőt talált el, azonnal meghalt.

Hírekben is benne volt.

12 év fegyház, a szegedi Csillagban.

Én már rég érettségiztem, ő még azóta is ül.

2021. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt, mint a #41-nél, csak az elején telefon töltőket és fülhallgatókat lopkodta az iskolaszarka, majd elkezdte a nagycímletű papírpénzek eltulajdonítását. De a suliszarka a 20/21-es tanévben már nem csapott le, csak az azt megelőző két tanévben tevékenykedett.
2021. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Volt középsulimban történt már több mint 10 éve, 1 évvel azelőtt hogy odakerültem. Elég felkapott ügy lett. Egy boxoló srác összeveszett az osztálytársával. Tanítás után a sulitól pár utcányira (VIII. kerület) tetlegességig fajult az incidens. A boxoló egy ütéssel ütötte ki a másik srácot, aki otthon pár órával később belehalt.
2021. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 😳
2021. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
72%
Egymas mellett ultunk egy lannyal.kicsapta nekem a pad alatt.pont mikor befejzte tanar mondta menjek ki a tablahoz.kinn alltam es hatso sorbol mutatta a g.ecis kezet.
2021. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában pár felsőbb évfolyamba járó lány beherbálozott a wcben, RTL híradóban is benne volt.

Ez 2007-8 körül volt, akkor még viszonylag elég új dolognak számított a herbál.


Középiskolában nem volt semmi.

2021. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

enyhébb sztori:

első középsuliban ahova jártam 9. első heteiben nem jelent meg tanár az órán és senki nem szólt semmirő. az osztályban 33 tanulóból 30 fiú volt így hát elkezdődött az őrjöngés. elkezdték gyújtogatni a többiek haját hátulról öngyújtóval, egymásra pakolták a padokat, kidobtak egy széket az ablakon és amikor lementek érte az udvarra visszahozni akkor buktunk le. ketten kaptak igazgatóit, egy amúgy is problémás srácot kirúgtak és rengetegen kaptak osztályfőnökit.

komolyabb sztori:

második középiskolában ahova jártam egy nagyon sérült és figyelemhiányos fiú, miután kidobta a barátnője, bement a wc-be, beszedett rengeteg vérhigítót és felhívta egy évfolyamtársát "elbúcsúzni", azt hazudta neki altatót szedett be. kijött a mentő, később a srác iskolapszichológushoz járt.

2021. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
77%
A hittanos pap orális szexelt a templomban egy meleg prostival, aki kiteregette ezt a Blikknek.
2021. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyesek rendszeresen loptak az öltözőkből, amíg egy-egy osztály testnevelés órán vett részt és a csomagok őrizetlenül maradtak. Gyakran tűntek el még okostelefonok is. Egy idő után senki nem merte bent hagyni az értékeit az öltözőben.

Egyszer meg valaki olyan "kulturált" volt, hogy összekente a wc falát a saját ürülékével.

Szerencsére már nem járok abba az iskolába.

2021. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!