Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem unjátok a digitális...

Nem unjátok a digitális oktatásnak nevezett valamit?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja itthon vagyok, a barátaim mind kollégisták voltak és az online korszak óta nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Már motivációm sincs nagyon tanulni, mint jelenlétiben.
2021. febr. 20. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
A szociális kapcsolatok drasztikus hiányát leszámítva én kifejezetten élvezem.
2021. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Én konkrétan sorozatfüggő lettem alatta (és tudom hogy ez rossz dolog, de nincs itthon mit csinálni, a házimunkába besegítek, de az se tart egész nap). Nagyon utálom, minden napom csak abból áll, hogy kb. 11-ig órám van, majd este 11-ig sorozatokat nézek, és kezdődik elölről az egész... várom már hogy vége legyen, de szerintem idén nem megyünk már vissza.
2021. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Én is szeretem, nem unom. A motivációm ugyanolyan, mint régebben.
2021. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajnos nincs túl sok motivációm a tanulásra, azt viszont nagyon élvezem, hogy nem kell emberek közé mennem és nem kell látnom az osztálytársaimat sem. :DD
2021. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Én most éppen nem tanulok (passzív félév), de egyébként azt éreztem, hogy a távoktatás bevezetése óta kb. ugyanazt a napot éltem át újra és újra... Felkeltem, beültem a gép elé, végigültem az óráimat, tanultam, esetleg volt egy kis szabadidőm (max. olvastam pár oldalt, megnéztem egy részt egy sorozatból, beszélgettem egy kicsit a szüleimmel és hasonlók), majd lefeküdtem aludni. Másnap kezdődött előröl az egész. Eleinte még én is örültem annak, hogy pl. picivel tovább tudtam aludni vagy mégiscsak a saját szobámban lakhattam a koli helyett és hasonlók, de egy idő után ez már abszolút nem számított. Nekem maga a távoktatás sem jött be annyira, illetve a velejáró tényezők miatt (pl. hazaköltöztem, otthon estig egyedül voltam, szinte nem találkoztam senkivel, nem mentem sehová stb.) nem szerettem, túl monoton volt az egész. Persze, próbáltam magam lefoglalni vagy feldobni a napokat olyasmivel, hogy pl. takarítottam, sorozatoztam, hobbiztam, sétáltam egyet stb., de egy idő után már akármit csináltam olyan voltam mint egy zombi.
2021. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 15ös!

Teljesen megértem amit írsz és persze mind mások vagyunk. Nekem például az iskolába járós napok voltak mind egyformák és monotonok. Itthon mindig teremtek magamnak programot, például sakkozni tanulok stb..

2021. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Eddig mi motivált??? Valami gond van veled. Normális intrivertált élvezi, hogy nem kell utazgatnia és szünetekben a fárasztó társakat hallgatnia.
2021. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

Red Vixen:

Eddig az motivált engem, hogy bent kellett megírnom a dolgozatokat az iskolában.

Csalni esélyem sem volt, mindent nagyon komolyan vettek.

Most viszont, hogy online oktatás van, sokkal kevésbé veszik szigorúan a tanítást, jóval kevesebb dolgozatot írunk, ráadásul kipuskázhatunk bármit a könyveinkből, amit nem tudunk.

Így nem igazán van motivációm tanulni, hiszen csalással is meg tudom szerezni ugyanazokat a jó jegyeket, a tananyag pedig sosem érdekelt engem igazán.

Az sem sokat segít nekem, hogy sajnos nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel, most pedig, hogy otthon vagyok, még többet vagyok összezárva velük.

Igaziból tényleg elég sok baj van velem. :(

Fel sem lehetne mindet sorolni, de ezek azok, amiket mindenki előtt fel merek vállalni.

2021. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!