Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért remélik sokan azt...

Miért remélik sokan azt (legalábbis itt az oldalon) hogy idén már nyitnak ki a sulik?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert csak annál carabb lesz esetleg szeptemberbe visszamenni..
2021. febr. 23. 10:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A digitális oktatás minden iskolában más és más. Van ahol semmit se csinálnak november 11 óta és van ahol meg tisztességesen tanulnak. A számonkérés mindenhol a vicc kategóriába tartozik így nagyon könnyű jó jegyet kapni. A hiányzásokra nincs törvényi szabályozás. Magyarán ha valaki bekamuzza, hogy nincs netem november 11 óta akkor nem kap igazolatlant. Annak ellenére, hogy naponta posztol a facebookon és az instán. Ezek miatt sokan remélik, hogy még sokáig lesz távoktatás. Sajnos sok diák csak azt látja, hogy most kevesebb ráfordítással is vannak jó jegyei.


Persze biztosan vannak lelkiismeretes diákok akik az online dolgozatírás közben nem használnak semmilyen segédeszközt és minden órán bent vannak. Ők annak örülnek, hogy a számukra lényegtelen tantárgyakra (heti 5 tesi, ének, rajz stb) nem megy el az idő.

2021. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Asdfgh26 válasza:
100%
Mert sokakank online nehezebben megy a tanulás és szeretnék, ha valamennyi tudásuk lenne a tantárgyakból, hogy le tudjanak érettségizni, sikeresen tudjanak felvételizni valahova stb.
2021. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

"Mert csak annál carabb lesz esetleg szeptemberbe visszamenni.."


Már akinek. Én végzős vagyok, én már nem megyek szeptemberben vissza sehova... én már kihúzom online aztán soha többet a lában be nem teszem ide.

Aztán egyetem, de ott csak nem lesz minden tele büdös c***ánnyal mint itt .

2021. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon lemaradtam az anyaggal, lusta voltam. Ha most visszamennénk akkor dolgozatok ezrét kellene megírnom sokkal korlátozottabb csalási lehetőségekkel.


Így, az online oktatás alatt lesz lehetőségem bepótolni viszonylag nyugodtabb tempóban azt amire szükség van, akár még többet is.

2021. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Júniusig meghosszabbították a vészhelyzetet. Ha hasonló lesz a dolog nyáron az előző nyárihoz, szeptemberben nyithatnak. Addigra már széleskörűen belesznek oltva az emberek, így ősszel nem fog felemelkedni a betegek száma.
2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több embernek van kormányközeli ismerőse és ott már előre tudnak mindent.
2021. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" és ott már előre tudnak mindent."


Kormányközeli mondta azt is hogy jan 11-én nyitnak a sulik. Aztán tessék... kormányközeli...

2021. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!