Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítségre, legalábbis vélemén...

Segítségre, legalábbis véleményre vagyok kíváncsi. Na szóval volt egy osztálytársam, aki véletlenül otthagyta a 100000ftos JBL-ét a suliban, azóta az egy tanárnál van. A volt osztálytársamat megkérdeztem, hogy nem-e kell neki, azt?

Figyelt kérdés

mondta de, holnap bejön érte. Ezt elmondtam a tanárnak, és nekiállt VELEM üvöltözni, hogy miért szóltam neki....Szerintetek ez normális?

Mert szerintem ez lopásnak számít...



2021. febr. 26. 14:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ugye, hogy nem én voltam a hibás?😔
2021. febr. 26. 14:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem te voltál. Most honnan tudhattad volna előre hogy ezért leszid?
2021. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, nem zavar, hogy holnap szombat lesz...kicsit nehezen tudna érte bemenni a suliba...

Másrészt ha nem általános iskolások vagytok, akkor szerintem nem sűrűn jártok suliba...

Szerintem gondold újra ezt a sztorit!!!!

2021. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De 7. Osztályos vagyok, csak a volt osztálytársam átment hatosztályosba, és csütörtökön beszéltem meg vele, hogy MA pénteken bejön érte. Semmi kamu nincs bent, szerintem ilyet senki nem találna ki
2021. febr. 26. 15:12
 15/17 Micimacko67 ***** válasza:

Akkor fussunk neki ennek a sztorinak még egyszer....

Ha a volt osztálytársad átment 6 osztályos gimibe, gondolom azt a 6. év végén tehette meg...nem most félévkor!

Ez alapján több, mint egy féléven keresztül nem hiányzott neki illetve otthon a szüleinek a 100.000 ft-os nagy értékű hangszóró? Nem akarta volna használni ez idő alatt?

2021. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Még régebben a Messengeres osztálycsopinkba írta, hogy (megkérdezte a tanárt) mikor veheti át, mert kéne neki. Akkor a tanár azt mondta(ez másik tanár volt), hogy érdeklődjön a tanárnál, akinél most van. Akkor ő nem tudta kinél van, de mostmár igen. Ezért kérdeztem meg, hogy nem-e kell neki.
2021. febr. 26. 15:32
 17/17 A kérdező kommentje:
Többet én sem tudok igazán.
2021. febr. 26. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!