Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hány szülő állásába fog...

Hány szülő állásába fog kerülni az óvodák iskolák bezárása?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 08:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
tavalyi leálláskor tízezrekben volt mérhető a szám
2021. márc. 5. 08:14
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Cègen belül orvosolható a problèma, több mód van rà, hogy a felmerülő helyzetet kezelni tudjàk.
2021. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

" hogy a felmerülő helyzetet kezelni tudjàk."


ha akarják!! ismerősöm tavaly így vesztette el az állását megmondták neki őket nem érdekli a sulizár meg hogy hol a gyerek, vagy bejön vagy kirúgják. és mivel 6 évest csöppet nehéz otthon hagyni egyedül így kirúgták.

ha cég így áll hozzá (és sok cég így áll hozzá...) akkor mi van?

2021. márc. 5. 08:18
 4/19 A kérdező kommentje:
főleg most nem fognak szarozni mikor 20 másik lesz bárki helyére másnapra.
2021. márc. 5. 08:19
 5/19 GTA Laci ***** válasza:
54%
Egészen pontosan 134567. :D Egyébként eddig azért hisztiztél, hogy zárjon be az általános meg az óvoda, most meg azért, mert bezárják. Szerezz már életet magadnak!!
2021. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
garfield, jelszó megvan már?
2021. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 GTA Laci ***** válasza:
0%

"garfield, jelszó megvan már?"

Igen bmeg, DogoljonMegAkiIntrovertalt128484!!

2021. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Jo lenne ha az amit mondtak nem csak ajánlás hanem hivatalos utasítás lenne, hogy ahol lehet kötelező a home Office.

Én gyárban dolgozom nekem Sajnos nem , de párom olyan helyen dolgozik ahol elég lenne az dolgok 80%-ában laptop, telefon, de a főnöke mégsem engedi a home Office-t, mert ő nem szeret otthon ülni ezért alkalmazottaitól is ezt várja el. Ha ez utasítás lenne jobb lenne de így nem..... így ugyanúgy én mondhatok fel, mert az én fizum a kevesebb és kisebb kiesés. Januártól dolgozok ujra, tavaly is szaggatottan volt munkám a hasonló miatt. Gyerek állandóan karanténban volt épp valakinek a valakije miatt, otthon kellett lenni vele.

2021. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg babysitter? Még mindig kisebb kiesés fizetni egyet, mint felmondani az egyik szülőnek. Ráadásul munkát ad valakinek most, amikor annyi embernek kellene.
2021. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Amilyen àrakat elkérnek, akkor inkább vagyok vele én. 9 és fél, ha nagy a forgalom 10 órára kellene babyszitter. Nekünk nem érné meg.

Aki jól keres annak talán megéri, de aki meg jobb pozícióban van lehet egyébként is home Office ban tud lenni.

2021. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!