Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Örülnétek, ha a későbbiekben...

Örülnétek, ha a későbbiekben is választható lenne online oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Tegyük fel legyőzzük a vírust, ennek ellenére az egyetemeken lehetne választani,hogy digitális oktatásra iratkoznak be vagy rendes jelenlétire.


Én megmondom őszintén élvezem a digitális oktatást, mivel,így nem kell reggel 6 kor kelnem, tudok közbe enni, ha lyukas órám van(nem vagyok kolis amúgy sem) , akkor nem kell tébolyognom az egyetem részlegen,hanem itthon akármit csinálhatok.

Szerintem a tanárok csak adnak egy irányt ,hogy mit tanuljunk meg a többit úgyis otthon magunktól tanuljuk. Több az idő a tanulásra, nekem az ingázással elmegy 1,5 óra egy nap, na azt tanulásra fordíthatom, mellette még tudok dolgozni is.


Lehet én vagyok ennyire elba**ott 😂😂 de más hogy vélekedik erről?



2021. márc. 5. 09:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

én tuti a jelenlétit választanám, az egyetem számomra nem csak a tanulásból áll, hanem különböző szakmai körökből, szocializációból, kapcsolatépítésből és igen bulikból is

ráérek biorobotnak lenni később is, addig inkább élvezném is az életet

illetve nálunk egy csomó csapatmunka is van, és sok mindenből könnyebb közösen készülni, mint egyedül a szobámban csak én és a laptopom

2021. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
42%

Nem értem miért lett lepontozva mindenki aki azt írta, hogy neki a jelenléti tetszik jobban. Miért nehéz elfogadni hogy másnak más véleménye van?


Amúgy nekem az ötlet tetszik, hogy az onlinet is lehessen választani később is. Viszont én is tuti a jelenlétit választanám. Egyébként kényelmesnek nekem is kényelmesebb az itthoni, viszont nem azért mentem arra a bizonyos egyetemre amire mentem, hogy itthon ülve hallgassam az óráimat. Igazi tudást és gyakorlatot szeretnék szerezni nem csak egy papírt, ami szerintem sokkal megvalósíthatóbb jelenlétiben. Valamint nekem nagyon fontos lenne a kapcsolatok kiépítése is, így onlineban ez pedig nagyon háttérbe szorul. (Nálunk minden órán teljesen más emberekkel vagyunk, plusz sok a csoportmunka, így élőben nagyon sok lehetőség lenne. Online is valamennyire megy természetesen, de az így szerzett ismerősök nem bizonyulnak tartósnak.)

2021. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!