Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket szekáltak az osztálytár...

Akiket szekáltak az osztálytársai, hogyan tud túllépni a sértéseken, bántalamzásokon ? Meg tudtok bocsátani nekik ?

Figyelt kérdés
A megbocsátás, vagy a felejtés hozhat megoldást ilyen esetben ?

2021. márc. 19. 10:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kikerültél abból a környezetből egy idő után már nem haragszol viszont megbocsájtani sosem fogsz ahogy azt a 3.válaszoló is írta. Az is terápiás jellegű lehet ha megírod nekik, hogy mit csináltak.
2021. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
A bántalmazó embereknek egyszerűen nincs semmi jogosultságuk ahhoz, amit másokkal csinálnak !
2021. márc. 19. 11:01
 13/42 A kérdező kommentje:
Szerintem normális ember nem szekálja a másikat.
2021. márc. 19. 11:02
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
De normális ember nem is hagyja, hogy szekálják.
2021. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
95%

Engem is szekaltak, csak azért mert szerettem tanulni es vékony voltam.

Kizártam őket az életemből, üzeneteikre nem reagálok, töröltem mindegyiket facebookrol és az osztalytalalkozokra sem megyek el, minek mennék el(?).


Nem érzem magam gyenge embernek ennek ellenére. Volt, hogy nem hagytam magam, de általában

én húztam a rövidebbet, de persze könnyű az aldozathibaztatas. 🤷‍♀️

2021. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit: (15-os vagyok), hogy sosem fogok megbocsátani nekik, nem haragszom rájuk, de emberszamba sem veszem őket - az meg nem érdekel, hogy gyerekek voltunk.
2021. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
14-es tipikus példája az áldozathibáztatásnak. Nagyon remélem, hogy messze elkerülik az emberek őt.
2021. márc. 19. 11:07
 18/42 anonim ***** válasza:
90%

nos, sajat peldamon elindulva. A sok mocskos cig4ny mindig kocs0goskodott velem, b4szogattak meg minden ahol ertek belemkotottek,csak azert mert nekem jobb vagy legalabb normalisabb tiszta ruham volt. Azota is utalom a cig4nyokat. mindig csoportosan jottek,egyedul sose. Nem mondom, azert kiosztottam en is 1-2 pofont,de az se vitt elorebb. Azota kulfoldon elek, van csalad,gyerek is van 2. Ugy nevelem oket,hogy rendes emberek legyenek,ne ilyen alattomos kis g3cik.


"A válasz mezőben olyan szót vagy kifejezést használtál, ami fennakadt a trágárságszűrőn! Kérlek, távolítsd el a szövegből, és küldd el újra!!


ezt irja nekem kuldes elott..akkor n irjam le hogy gec1, vagy hogy c1g4ny?

de ha egyszer ez volt a kerdes..

2021. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Engem késsel is fenyegettek, valahogy akkor nem mertem vissza pattogni. Ma felnőtt fejjel már szájba verném őket, de akkor tizenévesen féltem. Mikor apám felhívta az igazgatót, hogy megy a rendőrségre feljelentést tenni, akkor simult el a dolog, de mindig ferde szemmel néztek rám utána.
2021. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bántottak szóban és kiközösitettek, mert kuszák voltak a fogaim, aztán meg mert lett fogszabályzóm.

Csendes, visszahúzódó ember lettem. Nyilván ez nem olyan súlyos bántalmazás mint másoknál, de nagyon rossz volt emiatt egyedül lenni állandóan. Nem mentem el az osztálytalálkozóra és senkivel nem tartom a kapcsolatot. Pont az osztálytalálkozó után találkoztam egy volt osztálytársammal,és csodálkozva kérdezte miért nem mentem el. Na vajon...

26N

2021. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!