Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket szekáltak az osztálytár...

Akiket szekáltak az osztálytársai, hogyan tud túllépni a sértéseken, bántalamzásokon ? Meg tudtok bocsátani nekik ?

Figyelt kérdés
A megbocsátás, vagy a felejtés hozhat megoldást ilyen esetben ?

2021. márc. 19. 10:41
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
14-es válaszolónak szeretettel ajánlom megnézésre Az Osztály című filmet, ami jól reprezentálja, milyen tragikus végkimenetele lehet az iskolai bullyingoknak, bántalmazásnak és milyen gonoszak is tudnak lenni a gyerekek...
2021. márc. 19. 11:11
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem is cseszegettek, mert jó tanuló voltam.

Egyszer az egyik témazáró közben megkerdezett egy megoldást tőlem - ettől függött, hogy ismétel-e osztályt. Én a képébe röhögtem hangosan - akkor még is lepődött mindenki -, közöltem vele, hogy nem.

Mondanom sem kell, hogy osztályt kellett ismetelnie. :) Vicci volt, hogy visszanyalt a fagyi.

O egy használt BMW tulajdonos volt, ma kb egy nagy büdös senki, szoktam látni mennyire vitte az életben. Mindig nagy mosollyal a kepemen rakoszonok, O nem köszön vissza.

Örülök h elégtételt vettem és megelégedéssel tölt el, hogy ennyi év csesztetese után látom, hogy mennyire nyomorult élete lett. <3

2021. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%

22

Felőlem meg is ölhetik magukat, nem zavarna. Aki gyenge, az elesik, elpusztul. Üdv a való világban, ahol a darwinizmus uralkodik.

2021. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
16-os: élmény lepontozni, csak esik majd a kategoriad, aztán a hozzaszolasi lehetőséged is limitált lesz. :))
2021. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
23: Nem tudom, hogy tud valaki ilyen sötét, aljas és torz lelkivilággal élni...
2021. márc. 19. 11:16
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
25-ös: mert egy gyökér. De ha vele csinálja meg valaki, akkor nagy a pofaja :D tipik aldozathibaztatos senki. Akkor fogok rajta hahotazni, ha visszakapja valakitől, aki nagyobb hal, mint O. :)
2021. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
9%

26

Lehet probalkozni.

2021. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
#23 senkit nem érdekel a rosszindulatú fröcsögésed, novoline. Papolsz itt a gyengeségről, de te sem lehetsz valami lelkileg erős ember, ha egy anonim oldalon próbálod kiélni a szaros életedből adódó frusztráltságod. Aki elégedett magával, az nem érez késztetést arra, hogy másokat bántson. Tehát gyakorlatilag te is ugyanolyan gyenge vagy, mint az, akiket bántalmazol. Ennyit rólad.
2021. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem olvastam a válaszokat.

Engem szekáltak az általános végén és a gimi elején is. Az általánosban az ofő még direkt keverte is a sz*rt, a gimiben csak szimplán nem volt pedagógusnak való.

Az általános iskolai "fő" szekáló egy osztálytalálkozón őszintén bocsánatot kért, és tényleg, nagyon más ember lett, teljesen normális, kedves, érett felnőtt lett belőle, neki őszintén meg tudtam bocsátani.

A gimis "fő" szekáló az érettségi banketten jött oda, és elég leereszkedően nekiállt, hogy "most már felejtsük el". Már nem tudom, mit mondtam neki, de azt gondoltam, hogy "ennek a f*regnek soha". Az osztálytalálkozókon sem szűrtem azt le, hogy bármit is változott volna a gimi óta.


Amúgy persze, régen túltettem magam rajta, más környezetbe kerültem, élem az életem, jó barátaim vannak, és különben is, mit számít már?

2021. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
98%

Én már nem foglalkozom azzal a sok szánalmas patkány bandával, akikkel együtt jártam a gimibe.

600 km-rel odébb, 2300 eurós fizetéssel (és ez csak az én keresetem 😱😱) nézem, ahogy vergodnek Abszurdisztanban. :)

Sértett vagyok? Igen. Frusztrált? Meglehet. Büszke? Rohadtul :)))

Mindegyik az ismerősöm facen és vicces látni, hogy ők hová jutottak, illetve én, a szorgalmammal, alazatommal hová jutottam.

És mindenkinek, akit csesztettek, azoknak a legjobbakat kívánom. Aki még kocsog, annak sz@rok pénzt az ajtaja elé szanalombol és remélem, hogy ugyanazt visszakapja, ami eléggé valószínű, mert Magyarországon minden a kisember csesztetesrol szól.

2021. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!