Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, mennyi idővel az első...

Diákok, mennyi idővel az első online órátok előtt keltek fel? Mennyit készülődtök előtte, olyan kinézettel ültök órán ahogy emberek közé is mennétek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 10:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
45-60 perccel. Fetrengek az ágyban, főzök egy kávét, átveszem az alvós pólót egy másikra, a hajammal pedig attól függően kezdek valamit, hogy mennyire vészes.
2021. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig 6kor kelek, az óráim pedig hétfő kivételével 9kor kezdődnek. Lenne időm bőven felkelni, de szeretek szép lassan összekészülődni, teázni/felébredni/telefonozni, + egy sorozatrész is beleférjen :D Rendszerint pizsamában, kócosan ülök be órára, mert a kamerát nem kell bekapcsolnunk.
2021. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Körülbelül 1 órával kelek fel az óráim előtt. Ez pont elég arra, hogy összeszedjem magam (kiszenvedjem magam az ágyból), átöltözzek, elintézzem a reggeli teendőket, kávét főzzek, kicsit feljöjjek gyakorira.

2 olyan napom van, ahol olyan órák vannak, hogy bármikor kapcsoltathatnak kamerát, így azokon a napokon jobban odafigyelek a kinézetemre. A többi nap már kevésbé, nálam is előfordult olyankor a kócos haj és a kevésbé csinos ruha :D

2021. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Fél-egy órával előbb. Kávézom meg magamhoz térek előtte. Mivel nálunk nem kell kamerát kapcsolni, simán végigülöm pizsamában az órákat.
2021. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
14-es vagyok. Nyilván ha mégis kell kamera, akkor a hajamat megcsinálom normálisan, felveszek egy sima fekete vagy fehér pólót, és figyelek a háttérre meg a fényviszonyokra.
2021. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Nekem hétfő, kedd, csütörtök, 8:00kor kezdődik az első óra, 7:45-50 fele kelek, de csak előadás (felsőoktatásban tanulok), így nem kell rá kamera, viszont csütörtökön jobban oda kell figyelni, mert mindig kapunk személyes feladatot (mind a 100+ ember, hogy mi is aktívan részt vegyünk). Általában 1.óra után szoktam rendesen felöltözni felül, alul meg csak "itthoni" nadrágot veszek, megigazítani a hajamat, mert ezeken a napokon vannak kamerás óráim is. Szerdán csak 2 órám van most csak délután, de általában akkor is felkelek szokásosan, csak más dolgokat csinálok, mert nincs órám most egy ideig. Pénteken meg alapból sosincs óra, de akkor is felkelek normál időben, és teszek-veszek. A hétvége meg az újratöltődésé.


Amikor kamerás órám van, azért olyan fejjel vagyok, mint normál keretek között is volnék, bár van csoporttársam is, aki konkrétan az ágyból, kócos hajjal jelentkezik be, nem egyszer.

2021. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Attól függően, milyen későn fekszem le, vagy felkelek 20-30 perccel hamarabb (anya felelt), vagy 10 perccel korábbra állítom az ébresztőt. Ilyenkor csak fogat mosok, pisilek, esetleg keresek valami nasit meg előveszem a cuccaim.

Néha direkt nagyon korán kelek, ilyenkor általában van valami megírandó beadandóm, amiket valamiért jobban szeretek késő éjjel/kora reggel megírni, mint normális, emberi időben.

2021. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon max. 10 perccel előtte. Nem készülődek előtte semmit, pizsiben, ágyban feküdve kapcsolódok be az órába, hiszen nálunk semelyik órán nem kell kamerát kapcsolni, kivéve ha dolgozatot írunk, illetve az egyéni fejlesztő órámon. Azért ez nagy könnyebbség, mert mikor jelenlétiben voltunk, mindig 6 körül keltem, de sokszor volt, hogy 5 előtt keltem, mert sminkeltem, hajat csináltam, stb., pedig 15 perc sétára lakom a sulitól.
2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
0 perccel előbb. Akkor van ébresztőm, amikoe kezdődik az első óra. Ébredek, 10 másodperc alatt bejelentkezek, és kész. Kamera off. Minek az?
2021. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
69%
én mindennap 5kor kelek, akkoris ha 10től van órám. Előtte edzek, reggelizek, önfejlesztési dolgokat csinálok. Produktív reggeleket csinálok. Össsze szoktam készülődni az órákra is, különben egész nap lustulnék.
2021. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!