Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, mennyi idővel az első...

Diákok, mennyi idővel az első online órátok előtt keltek fel? Mennyit készülődtök előtte, olyan kinézettel ültök órán ahogy emberek közé is mennétek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
3-5 perccel előtte. Nekem bőven elég félkészülési idő, normál oktatásban is kénytelen vagyok 5-8 perc alatt elkészülni (reggelivel), mivel rohannom kell a kora reggeli buszhoz. Nálam nem játszik az, hogy előbb keljek, sokszor 1-2 perc plusz alvástól is sokkal boldogabban tudom kezdeni az iksolát. 18F
2021. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
7:58-kor szoktam kelni, 8:00-kor kezdődik az okítás (minden nap). Mivel nem kell kamerát kapcsolnunk egy órán sem, ezért a kinézetemre nem sokat adok, általában felkapok valami kényelmes göncöt magamra meg megfésülködöm, és ennyi. :D Persze, ha várható valamilyen felelés, akkor kirittyentem magam, de amúgy nem.
2021. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!