Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Szlovákiában elmaradnak az...

"Szlovákiában elmaradnak az érettségik“ van jelentősége ránk nézve? Nehogy a Csúti ötleteket kapjon!

Figyelt kérdés

[link]


a járványhelyzet miatt idén is elmaradnak az írásbeli és szóbeli érettségik. Így az érettségi érdemjegyét az adott tárgyból az egyes tanévek végén, illetve az elmúlt két félévkor szerzett jegy átlagából számítják ki


2021. márc. 22. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Remélem igen
2021. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem meg garantáltan nem "csakazértse"
2021. márc. 22. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem ússzátok meg az érettségid, nehogy azt higyjétek!
2021. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak hogy Szlovakiaban barmelyik egyetem azt mondhatja hogy “jol van, gyertekfelvetelizni”, nem pont ugyvan az egyetemre valo jelentkezes, mint nalunk. :)
2021. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Téged nem érint az érettségi.
2021. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Kezdődik a rinyálás a tanulni nem akaró érettségizőktől?

Tavaly is szépet alakítottak itt az oldalon. Féltek a vírustól. :(

2021. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Megy a hiszti, hogy nem akarnak érettségizni, csak aztán nehogy sírás legyen a vége, hogy hamar kirostálódnak az egyetemről. Jah és ott rengeteg oktató le fogja szarni, hogy jelenléti oktatás volt-e vagy digitális. Megjegyzem utóbbival rosszabbul jár mindenki, mert önállóan kell feldolgozni olyan témákat, amikről lehet előtte nem is hallottak. Első zh-im után visszasírtam az érettségit.
2021. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem fogják elhalasztani
2021. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!