Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért akarok mindenbe jobb...

Miért akarok mindenbe jobb lenni mint az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Van 2 lány osztálytársam (én is lány vagyok) akiknél mindig jobb akarok lenni, szóval jobb dolgozatot akarok írni, vékonyabb lenni, szebben rajzolni, jobban öltözködni és hasonló apró hülyeségekben jobb lenni mint ők. Mostmár kezd zavarni, hogy bennem van ez a rivalizáció mert nem is vagyunk rosszban, sőt kifejezetten kedvesek, de mindig bennem van ez, és eléggé negatívan hat a "kapcsolatokra" velük. Hogy küzdhetném le ezt?
2021. márc. 25. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Irigy vagy rá, vagy megfelelési kényszered van. Találd meg önmagad és fogadd el.
2021. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

en is sokszor vagyok ilyen, szeretnek en lenni a legjobb mindenben. szerintem egyszeruen vannak emberek akik ilyenek es kesz. csak ezt nem kell mutatni

egyebkent megkerdezhetem a horozskopod? 😃

2021. márc. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Territoriális rivalizáció, bizony az emberek között is van.

Érzed hogy veszélyt jelenthetnek a társadalomban/kondában való helyedre, és ezért próbálod őket legyőzni.

2021. márc. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Talán nagyon erős benned a versenyszellem.
2021. márc. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne jobb akarj lenni, hanem tanulni tőle. Ha már ilyen fiatalon megtanulod ezt a mentalitást sokkal többre fogod vinni, mint az állandó versengéssel.
2021. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
aki mar megint lepontoz mindent, elmondaná moert? Es ha lehet erre tenyleg válaszoljon, újbóli lepontozas helyett
2021. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán megfelelési kényszer lehet a dologban. Próbálj arra gondolni, hogy sosem lehetsz valamiben a legjobb, hiszen mindig lesz olyan ember aki jobb nálad.
2021. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!