Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ti tanárok lennétek,...

Ha ti tanárok lennétek, elfogadnátok így a dolgozatot?

Figyelt kérdés
Egyetemen papírra kellett dolgozni, majd feltölteni telefonnal. Na most az én telefonomnak nagyon rossz a kamerája, sose fókuszál + olvashatatlanul írok alapból is, voltak már konfliktusaim hogy nem tudták elolvasni az ocsmány írásom (egyszerűen csak így tudok írni) + alig kaptunk 45 percet a dolgozat feltöltésére és nem volt egy egyszerű dolgozat. Elfogadnátok és értékelnétek, ha ezt a képet küldeném be? [link]

2021. márc. 25. 11:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nyomtatottal kb 2-szer lassabban írok. Elsős koromban is pont így írtam sajnos, általánosban is mindig piszkáltak hogy elhányja magát a tanár.

Nem vagyok gazdag, nincs szkennerem se nyomtatóm. Tudom nem nagy kiadás sok embernek, de nekünk igen.

2021. márc. 25. 11:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Fordítsd oldalra a telefont, s fényképezd le 2-3 részben. A képeket meg tedd Paintben egymás alá. Úgy tisztább lesz a képminőség.
2021. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A program teljesen lezárta, módosítani sem tudom és hozzáadni sem tudok több képet... Megpróbálok írni egy emailt, hátha.
2021. márc. 25. 11:27
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám és értékelném azt a részét, amit különösebb kódfejtés nélkül el tudok olvasni.

Nem az írásoddal van a baj, hanem a fókusszal. Ez meg csak technikai kérdés, tanuld meg használni a telefonod fényképezőjét. Mivel elég nagy a felbontás, nyugodtan fotózhatsz messzebbről is. max majd körbevágod.

2021. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg ennyit 45 perc alatt be is tudtál volna gépelni egy szövegszerkesztőbe vagy jegyzettömbbe és azt elküldeni akár képernyőképként is, ha doksiként nem jó a tanerőnek.
2021. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly hasonló problémák miatt 3000 forintért (!) vettem egy szkennert a jófogáson.


Húsz éves, de mivel a szkenner a telefonnal ellentétben szkennelésre van kitalálva, ezért sokkal jobb minőségű képet tudok készíteni a dolgozataimról, beadandóimról.

2021. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy UFO vagyok, de normál méretben szerintem teljesen jól olvasható különösebb megerőltetés nélkül.

Az egyetlen, amit nem tudok elolvasni, az a "katonai és nemzetbiztonsági" alatt lévő 2 szó. Talán "környezeti monitoring", de nyilván a kódfejtés nem a tanár dolga.

A többinél nem látok gondot.

2021. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Csak 2 hét múlva lesz eredmény. Szerintem is normál mértertben legalább a betűket el lehet olvasni, szóval a kettesem szerintem megvan.
2021. márc. 26. 13:38
 20/23 anonim ***** válasza:
Én teljesen jól el tudtam olvasni :) sajnos bölcsész vagyok, de elfogadnám :)
2021. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!