Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire mikor kamerát kell kapcsolni online óra közben?

Figyelt kérdés
Középiskolás lány vagyok. Ugye mostmár egy ideje online oktatás van, igazából én szeretem, nincs vele gondom, de mikor egy tanár megkér minket, hogy kapcsoljuk be a kamerát totál bepánikolok és mindent kitalálok csak ne kelljen bekapcsolnom. Szerencsére nem elvárás folyamatosan a kamera csak feleléseknél meg ha erre külön megkérnek. Felelnem kéne egy tantárgyból már vagy két hete és ahelyett, hogy rávenném magam inkább mindent összehazudok, be se léptem az adott órára, anyum kézírását lemásolva irtam magamnak olyanokat h fogszabályzás, elment a net stbstb...Most a tavaszi szünet megmentett, de ha arra gondolok hogy le kell felelnem a sírógörcs kerülget. Iskolában meg máshol sosem volt ilyen problémám. Nem igazán szeretek szerepelni meg ilyenek, de ennyire sose volt gáz a helyzet :/
2021. márc. 31. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%

Jelenléti oktatásnál nem zavart a felelés??


Sztem nem sokban különbözik ez az online felelés...

2021. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
Figyelj, minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz. A tavaszi szünet kiváló alkalom a felkészülésre: egy jó barátnőddel beszéld meg, hogy minden nap beszéljetek videochaten, ergo kamerával, mikrofonnal. Így hozzászoksz ahhoz, hogy kamera előtt beszélj és a barátnőd még tud is segíteni abban, hogy hogyan állítsd be a legelőnyösebben a kamerát. Egyébként én sem szeretek kamerát kapcsolni, mivel a házunk eléggé rossz állapotban van és szégyellem, de szerencsére már erre is van megoldás: lehet virtuális hátteret kapcsolni, így nem látszik semmi a környezetedből, aminek nem kéne. Zoom-on és Teams-en biztosra tudom, hogy van erre lehetőség, a többi platformról nem tudok nyilatkozni. Sok sikert! ;)
2021. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Simán közöld, hogy nem. Az csak egy csicska tanár.
2021. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Most erre mit lehet mondani? Talán egy hat évesnél ezt a színvonalat még elfogadnám, de úgy 12 év környékén már egy k*rva nagy nyaklevessel jutalmaznám, hogy lógsz az órákról, mert jajj, látják az arcom. :) Ha kellene még szabadnapot is vennék ki a felelésedre, és én magam kapcsolnám be a kamerát. Iskolába talán csadorban jártál, mint az iszlámok, vagy mi? Akkor nem látták a fejedet?
2021. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Öltözz fel, takard el a hátteret.
2021. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
#4: 👍
2021. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Jézusom...
2021. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Alkalmazkodj a szituációhoz, ha a normál oktatás során tudtál felelni az osztálytársaid előtt, akkor webcam előtt is tudni kellene.
2021. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem egyetemen akarta a tanár, hogy csináljak Fosbúkot, mert ő ott küld dolgokat. Bexopta velem, mert nem lett Fosbúkom, így neki másolni, meg nyomtatni kellett."


Nem kötelező egyetemre sem járni. :)

2021. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Beteg vagy csajszi. Küzd le.
2021. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!