Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ki fog nyitni az...

Szerintetek ki fog nyitni az Átalános Iskola Április 19-én ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már nagyon félek hogy tényleg ki fog nyitni. :,( Nagyon félek hiszen anyukámnak : Magas vérnyomás, szív és éredszeri problémája van és nagyon féltem hogy baja lesz . Nem beszélve hogy mamám cukor beteg is . Szerintetek mit csináljak ha ki nyitnak ? Menjek ? és ha elkapom és ha család tagjaimra is át adom akkor mi lesz ? Vagy magántanuló legyek vagy mit csináljak ? Én akkor se fogok menni !!! :(

2021. ápr. 5. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt úgy is a szüleid fogják eldönteni, nem te.
2021. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1/1 Akkor én inkább el megyek otthonról még az is jobb mert nem fogom meg ölni őket !!!
2021. ápr. 5. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

#2 orbán most meg bolondult

[link]

2021. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap nem nagyon testelnek

[link]

2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
3874 az új fertőzöttek száma, ezzel a járvány kezdete óta összesen 689 853 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 213 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 21 928 főre emelkedett.
2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3/3 Hát az biztos hogy bolond napi 200-300 halot van . ( Idézem oltások mellet!!! )
2021. ápr. 5. 10:26
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
=( orbánvikotr bolond
2021. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyi bajuk van, akkor ha regisztráltak volna az oltásra, rég megkapták volna. 21 éves vagyok, nincs semmilyen betegségem, nem is olyan helyen dolgozom ahová kéne oltás, mégis csütörtökre kaptam időpontot oltásra. Nem igazán van más megoldás. Az oktatásnak mennie kell, nincs olyan hogy Pistikének nincs kedve iskolába menni és a rég nem veszélyes vírus lesz az ürügy még évekig. Aki nem oltatja magát meg vállalja a felelősséget. Örökké nem lehet ezt a hisztit csinálni.
2021. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

@10:29


Azért ezt ne vedd készpénznek.

Az oltások levezénylése egy hatalmas kaotikus fejetlenség és káosz. Lehet te már megkaptad 21 évesen, másik helyen más meg hónapok óta vár 40 évesen hogy megkapja, olyan ember akinek a munkája sokkal jobban indokolná.

2021. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Volt most valamiféle káosz, megbontottak egy csomó oltóanyagot (vagy valami ilyesmi, pontosan én sem értem), a háziorvosoknak kötelező azonnal felhasználni őket, így az kapja meg, akit ebben az őrületben elértek. Nekem is van ismerősöm, átesett a betegségen is, de őt megtalálták, elment, megkapta. Nagy itt a fejetlenség, ez egyértelmű.
2021. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!