Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ki fog nyitni az...

Szerintetek ki fog nyitni az Átalános Iskola Április 19-én ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már nagyon félek hogy tényleg ki fog nyitni. :,( Nagyon félek hiszen anyukámnak : Magas vérnyomás, szív és éredszeri problémája van és nagyon féltem hogy baja lesz . Nem beszélve hogy mamám cukor beteg is . Szerintetek mit csináljak ha ki nyitnak ? Menjek ? és ha elkapom és ha család tagjaimra is át adom akkor mi lesz ? Vagy magántanuló legyek vagy mit csináljak ? Én akkor se fogok menni !!! :(

2021. ápr. 5. 10:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Anyudnak akkor is lehet baja, ha otthon maradsz. Egyébként senki nem jós itt, hogy megmondja, biztosan ki fognak-e nyitni.
2021. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
@10:29 Mivel az egyik ismerösönk be oltota magát már más nap kórházba volt szóval nem olyan nagyon nagy híres ez az oltás !🤬 Másik meg 'ha ennyi bajuk van ' Kívánom neked hogy csak annyi bajod legyek mint a szüleimnek te köcsög ! 🤬Ez nem hiszti ez félelem a kettő köszött nagy a külömbség drágám😉, ha te is kis hiány bele haltálvolna te is félnél te mocsok .🥵🤬Kedvem pedig van csak szólok hogy kitűnő tanuló vagyok és vagy kb:. 8 barátnőm van szóval nem lenne itt baj ha nem kéne gyomor idegel járni hogy mikor kapom el .😊
2021. ápr. 5. 14:17
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
#12 Vigyázz, az átok könnyen visszaszáll. Igen, ha betegek, oltassák be magukat, hogy ne kelljen őket tovább félteni. Örökre nem lehet leállítani az életet. Nagyon kis gyerek lehetsz, úgyhogy nem hibáztatlak amiatt hogy nem látod át a dolgokat. A legjobbat akkor teszed a családoddal, ha oltásra biztatod őket, ugyanis ha nem is jársz suliba, vásárolni, ügyet intézni akkor is kell menni, így ha a végtelenségig maradtok otthon, előbb vagy utóbb valahonnan el fogják kapni. Allergiás reakció lehet az oltásra elenyésző arányban. Mérlegeld hogy attól félsz jobban, vagy a vírustól, ugyanis arra várni hogy majd varázsütésre eltűnik, nem igazán alternatíva.
2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Az írásodon nem látszik, hogy kitűnő lennél, a stílusodon végképp..
2021. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

[link] Breaking

Orbán: Megvan a 2,5 millió beoltott, szerdától nyithatnak az üzletek

2021. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!