Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor lesz vagy nem lesz...

Most akkor lesz vagy nem lesz iskolanyitás? Most voltam oltatni és a háziorvos azt mondta felejtsem el az iskolanyitást a tanévre

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 12:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
és mi van akkor, ha beoltják a tanárokat? attól ugyanúgy továbbíthatják a fertőzést a diákokra, aki hazaviszi, ahogy a gyerek is be tudja vinni a tanárnak. ez kétoldalú dolog, csak az egyik szakszervezetnek nagyobb a szája, mert megtehetik, a másik szakszervezet meg lapít, mert összeomlana a gazdaság.
2021. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, ez a vírus máe nem az, ami 1 éve is volt.
2021. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22#

Tejesesen így van.

2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon gyanús, hogy ma a Magyar Kormány kiírta Facebook-ra, hogy lefertőtlenítették az intézményeket (általános iskolák és óvodák)..



Miért emelték ki ezt a kettőt, illetve miért csak ezt a kettőt?



Szerintem az ovisok és az ált. sulisok fognak visszamenni, hogy a szülőkön könnyítsenek azzal, hogy nem kell felügyeletet biztosítani a kicsiknek. Viszont a nagyok nyugodtan maradhatnak otthon egyedül..


A gimisek maradnak otthon, a s*ggükön..

2021. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg az a gyanús,hogy ma megküldte a szolgáltató az internetszámlát és nem kell fizetnünk egész áprilisra a digitális oktatás miatt ;-) Hátha ők már tudnak valamit...
2021. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem pontosan idéztél, 24-es, és ráadásul miattad kénytelen voltam felmenni oda, ahova a legkevésbé se vágyom: a kormány facebook oldalára, a közlésben mindössze arról van szó, hogy az utóbbi 3 hétben 100 általános iskolát és óvodát fertőtlenítettek. Ebből semmi nem következik, a valódi intézményszám ennek a százszorosa.
2021. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

"y az utóbbi 3 hétben 100 általános iskolát és óvodát fertőtlenítettek."


A teljes magyar intézményi szektor (óvoda + isk + egyéb okt int) = 2700 épület az országban...

ebből van 100 fertőtlenítve. maradt 2600

2021. ápr. 7. 08:18
 28/30 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
Hallottátok, hogy legalább a középiskolákban kitolták a nyitást május 10-re?
2021. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
xd
2021. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!