Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor lesz vagy nem lesz...

Most akkor lesz vagy nem lesz iskolanyitás? Most voltam oltatni és a háziorvos azt mondta felejtsem el az iskolanyitást a tanévre

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 12:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
9-es, azért nem mondanám, hogy semmihez sem ért... nem mondom, hogy OV, egy szent, sőt rühellem, de Ő is tudja nagyon jól, hogy egy tönkre ment gazdaság jóval nagyobb károkat okoz mint ez a vírus!
2021. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
Már megint kezded kérdező? A hülye kérdéseiddel van tele az oldal. Tűnj már el!
2021. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Az idejekorán érkező tömeges halálnál nincs nagyobb kár! Ráadásul ha a megfelelő időben 3 hónapos drasztikus lezárást rendeltek volna el a kormányok (külföldön is), most nem itt tartanánk. Azalatt a gazdaság se ment volna úgy tönkre, mint ebben a rágógumizásban. A felső tagozatnak és középiskoláknak meg semmi közük még a gazdasághoz se.
2021. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13-as, majd beszélgessünk el erről, pár hónap múlva...
2021. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
A tanárok sincsenek teljes biztonságban egy tesze-tosza első oltással, akkor mit mondjuk a nebulókról? Majd mehetnek az intenzívre mit számít.. (cinizmus)
2021. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#15 de a tanárok lassan egy éve megtehetik, hogy homeoffice-ba dolgozzanak. és a gyári munkások milliói mit mondjanak? ők is sztrájkoljanak, mert a multinál egy termelőcsarnokban 400-500 ember van, meg öregek?? igen, a gyárakban is 65 év a nyugdíjkorhatár és a váltott műszak miatt rosszabb az egészségi állapotuk is, mint egy napi 4-7 órát tanító tanárnak. és igen, gyárakban is folyamatosan halnak meg emberek a vírus miatt, nem csak a tanárokat támadja.

vagy a bolti eladók? buszsofőrök? itt a PDSZ-szel vannak komoly dolgok, gondoljunk csak a tavalyi érettségi bojkottervükre.

2021. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is, 16-os? Attól, hogy futószalagnál meg kormánykeréknél nem lehet otthonról dolgozni, attól még középiskolásokat tanítani lehet! Muszáj, hogy másfélszer annyi halott legyen, mint amennyi home office-szal lehet, csak hogy egyenlők legyenek az esélyek? Mellesleg az iskolazárás messze nem csak a tanárok érdeke, hanem az egész társadalomé, mert az iskolában összezárt populáció terjeszti a vírust mindenhova, amerre lát.
2021. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan a helyzet, hogy most várni kell és csökkenteni a találkák számát.
2021. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Jó, 17-es, akkoz zárkózzunk be innentől kezdve, ne menjünk sehová!


A világon mindig is vtak és mindig is lesznek világjárványok, nem értem, hogy ettől miért van úgy mindenki oda...

2021. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

17#

Nagyon köszönöm a bejegyzésed.Teljesen egyetértek.Az àprilis 19-e utàni online oktatàs össztàrsadalmi érdek.Nem egyének érdeke!

Az én gyerekeim, biztos azon a hétfő reggelen nem lépnek ki a küszöbön,hogy iskolàba menjenek.(Plàne ,úgy hogy én meg tudom oldani azt,hogy itthonról tudjanak tanulni.)

2021. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!