Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet erre a tanár?

Kényszeríthet erre a tanár?

Figyelt kérdés
Az angol tanárom megelégelte hogy a fél osztálynak nincs hangja online órán. Ezért azt mondta hogy következő órán mindenkinek kötelező a mikrofont és még a kamerát is bekapcsolni. Aki nem csinálja meg az egyest kap. Erre kényszeríthet? Mármint a kemerára...A mikrofont bekapcsolom de a kemerát nagyon nem szeretném.

2021. ápr. 22. 10:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%
10. De ember nem kell kamera. Elég hogy feljöttél a netre, már mindent tudnak rólad. Nem tudsz elbújni. Xd
2021. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
És ha nincsen saját szobája és a testvére folyamatosan mászkál a háttérben és ez zavaró lenne? Vagy neadjisten valamelyik szülője folyton bejárkál hozzá mert nem érti meg hogy ne zavarja a gyereket? Én ismerek ilyet, megértem ha nem akarja bekapcsolni a kamerát.
2021. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
#11 ez nem az elbújásról szól... de tök mindegy, vagy tényleg képtelen vagy felfogni, vagy csak nem akarod. Nem mindenki szereti, ha fotózzák, filmezik. Van akit ez frusztrál. Nem azért, mert bujkál, hanem mert kényelmetlen neki. Vannak extrovertált emberek, akik naponta 50 értelmetlen szelfit lőnek a facebookra meg az instára, és vannak introvertáltak, akikről 5 évente egy fotó készül, és így boldogok. Egyik sem feltétlen küzd mentális gondokkal, csak más az egyéniségük. Mit nem lehet ezen megérteni.
2021. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
39%
14. Amúgy meg ja, én boldog lettem volna ennyi idősen hogy nem kell hajnalba kelni, el vonatozni a városba stb stb. Csak bekapcsolni egy kamerát otthon. Arany élet. Nem is értem mi bajuk van.
2021. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%

Figyi, utolsó. Én már felnőtt vagyok, de ha most lennék diák, vagy becsületesen részt vennék az órán, vagy nyíltan letojnám, és be sem kapcsolnám a gépet, aztán évet ismételnék, ha kinyitnak az az iskolák.

De arra mérget vehetsz, hogy kamerát nem vennék. Nem azért, mert nem futja rá, hanem mert nem akarnék látszódni az online térben, kellemetlen lenne számomra. Ennyi.

2021. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
#14: És ha be van kapcsolva a kamera, akkor mit tesznek hozzá? Én konkrétan otthonról dolgozom tavaly március óta és kb. 5-6 alkalommal ha be kellett kapcsolnom a kamerát, ne vicceljünk már. Majd a teljesítményükön és az osztályzatukon meglátszódik, ha nem figyelnek, de pont ez a kötelező kamerás dolog az, ami gyerekes és szánalmas.
2021. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem így működik. Az életben vannak kötelességek. Munkahelyen is parancsolni fognak, ha tetszik ha nem végre kell hajtani. Szóval ezért van elkorcsulva ennyire a mai fiatalság mert nincs kötelesség tudat. Az élet nem arról szól sajnos hogy azt csináljuk amihez kedvünk van. Ez ilyen, szabadidőben csinálhat azt amit akar. Szóval egy szó mint száz szerintem nem kéne hülyeségre biztatni a gyerekeket. Ilyenekbol lesznek a munkanélküli vagy bűnöző élősködők mert nincs kötelesség tudata. Akár alkalmazott akár vállalkozó vagy bármi, az kell mindenhez.
2021. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%
Csak azèrt nem akarja bekapcsolni mert susmutol, csalni akar. Ès ha be lenne kapcsolva látná a tanár hogy az anyja ott ül mellette ès keresi neki ki a válaszokat.
2021. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%
19. Na ja ez meg a másik. Nagyon valószínű. Amióta online oktatás van sok buta gyerek jó eredményeket ért el. Vajon miért? Mert csalnak. Tisztességes tanulásra kéne biztatni a gyerekeket nem a link csaló élet módra.
2021. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó kettő, nagyon korlátoltak vagytok.

18, az, ha bármit megteszel akaratod ellenére is, amire a munkáltatód kényszerít, bár nem lenne joga rá, az nem kötelességtudat, szimplán ostobaság. Az egyenruhásoknál van olyan, hogy a felettes parancsba ad valamit, és meg kell tenni, ha akarod, ha nem. A civil életben viszont mindig van választás. Ha nem vagy tisztában a jogaiddal, az szimplán kihasználhatóvá tesz, nem kötelességtudóvá. Az két külön dolog.


19 ritka rosszindulatú vagy, és ezen nincs mit ragozni

2021. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!