Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az osztályomba...

Miért van az osztályomba ilyen sok különleges gyerek?

Figyelt kérdés
Most lettem elsős gimnazista és 3 nem átlagos gyerek is van az osztályunkba az egyik autista. Picit ilyen súlyosabb autista nem nagyon beszélget senkivel. A másik osztálytársam mozgássérült és nem tud járni. A 3.osztálytársam meg ilyen nagyon magas 210 centis ami 15 évesen nagyon durva. Miért van ilyen sok különleges gyerek az osztályunkba?

2021. ápr. 26. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
mert így jött ki
2021. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, miért, de a másság elfogadása miatt remélem rendben lesztek. 😊 Egy osztály és minden más csoport is akkor tud nagyszerű hellyé és közösséggé válni, ha egymást el tudjuk fogadni, és segíteni a másikon.


Autistakat tudom hogy integráljak most be mindnhol, lanyom osztályába is jön egy autista fiú szeptembertol. Neki nagyon nehez lesz) márkuj az új fiúnak) , de bizom az osztályban, klassz kis csapat, remélem, hogy befogadjak jól az új gyereket. Hetedikesek.

2021. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Sok???? 10% szerintem nem sok...
2021. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem jó iskolába jársz :)
2021. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2.es. Hát sajnos az autista gyereket szokták piszkálni de a többieket nem. Szegényt sajnálom is
2021. ápr. 26. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Pedig nem tehet róla, hogy autista. A sok rosszindulatú ember miatt keserű sok más ember élete amúgy. Te jó fejnek tűnsz. A 210 centis gyereket is sajnálom, az se túl egészseges dolog sajnos. De lényeg hogy jó legyen a közösség.
2021. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Az az autista nyilván jól funkcionáló, ha többségi intézménybe (de pláne gimnáziumba) integrálható. Éppen ezért pont nem gondolom, hogy súlyos eset lenne. Mint ilyen, valószínűleg jól kompenzál, magas intellektusú és biztosan van valami, amiben kiemelkedő. Lehet piszkálni, de jó eséllyel sokra fogja vinni.


a 210 centit sokallom. Némileg túlzol. 15 évesen egy ilyen magas ember mozgáskorlátozott (mozgásában akadályozott), valószínűleg környékén van egy agyműtétnek és gyógyszerekkel, hormonokkal próbálják kezelni, hogy a növekedést megállítsák. Ezt gondold újra.

2021. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Legutóbb amikor mérték 208 cm volt ugyhogy akkörül van
2021. ápr. 26. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért van itt ennyi lepontozo? Nagyon szánalmas és nyomorult életetek lehet szegénykéim... 😂😂
2021. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is most vagyok kilencedikes, képzeld! Nálam is van mozgássérült, de nem ítélem el miatta, jóban vagyunk. Ez még hagyján, amit írtál. Nálam van(nak) olyan lányok is, akik nem biztos már, hogy szüzek és túl vannak az első párkapcsolaton. Szerintem 15 évesen azért ez elég durva. Amúgy jó fejek ők is és értelmesek is, szóval nem szólom le őket. Minden osztályba "becsúsznak" ilyenek, emiatt még nyugodtan barátkozhatsz velük. :)
2021. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!