Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4,77-re nem járt volna az...

4,77-re nem járt volna az ötös egy tárgyból?

Figyelt kérdés

A kréta szerint amely súlyozva veszi figyelembe a jegyeket, az átlagom 4,77, kerekítve 4,8 kerekítve 5.

Nem így van?


A tanár lezárt 4-re. megírtam neki, közölte ez van, ő dönti el mit kapok.

Igazgatónak is megírtam, még aznap át lett javítva 5-re. Nem a tanár által.


Akkor ki tudta jól én vagy a tanár? Úgy tűnik én.


2021. máj. 1. 15:14
 1/9 anonim válasza:
92%
egyértelműen 5-ös valószínűleg csak szivatni akart, de jól tetted hogy kiálltál magadért :P
2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Járt volna az 5-ös...de most mi is a kérdés vagy csak elpanaszoltad?
2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan 5-ös lett volna az, csak megakart szivatni a tanárod. Nagyon jól tetted, hogy írtál az igazgatónak!
2021. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, az otos, egyszeruen nem vagy szimpi a tanárnak.

Nekem a német tanárom hasonló pl.

2021. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

A mi időnkben - mikor még iskolába kellett járni, és nem neten összepuskázni mindent - még 4,8-ra is volt, hogy nem kaptuk meg az 5-öt.

De persze, nem elég, hogy suliba se kell járni, adjunk a 4,5-re is 5-öt, elvégre kerekítve annyi!

És a ti érettségitek annyit ér mint a miénk...

2021. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
#5 te is egy megkeseredett gyári munkás lehetsz.
2021. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

#6

Majdnem!

Valójában egy plázában dolgozok vezetői pozícióban, köszönöm az érdeklődést :D

2021. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Pedig van abban valami, amit #5 írt. A tanár általában nem hülye, gondolom levette, hogy anyu írta a dolgozatokat. Az igazgató meg inkább a gyerek/szülő pártjára áll, mert itt tart az oktatás színvonala.

Ilyenkor kellene egy kis önkritikát gyakorolni, aztán végiggondolni milyen a viszony a tanárral és miért, hogy ez megtörtént

2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

". A tanár általában nem hülye, gondolom levette, hogy anyu írta a dolgozatokat"


Hogy ő mit vett le, mit vél-sejt az az ő dolga le van szarva. Ha bizonyítható csalás van más a helyzet,de hogy ő mit vél gondol-ki nem szarja le.

Ami jegyet megadott az viszont ott van feketén fehéren és lám még az igazgató is nekem adott igazat.

2021. máj. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!